Grupa 73 najmłodszych ostrowian otrzymała we wtorek, 13 lutego miejskie becikowe. Dzieci pojawiły się w Sali Kolumnowej ratusza wraz ze swoimi rodzicami. W tej grupie znalazło się 35 dziewczynek i 28 chłopców.

- Becikowe gale to jedne z moich ulubionych spotkań. Zawsze jest na nich bardzo rodzinnie i radośnie. Najbardziej jednak cieszy fakt, że po wielu latach spadku urodzeń odwraca się tendencja i maluchów nam przybywa. Wszystkim rodzicom życzę nieustającej dumy ze swoich pociech, a dzieciom szczęśliwego, pełnego miłości życia - powiedziała prezydent Beata Klimek.

Miejskie becikowe przyznawane jest w Ostrowie od roku 2015. Miasto to było jednym z pierwszych w Wielkopolsce, które zdecydowało się na taką formę zapomogi dla świeżo upieczonych rodziców.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!