Centra Ostrów rozgromiła Włocłavię i jest liderem III ligi [ZDJĘCIA]

Centra - Włocłavia
Centra - Włocłavia Łukasz Bartczak
Znakomicie sezon rozpoczęli piłkarze ostrowskiej Centry. W pierwszym meczu na własnym boisku pokonali oni zespół Włocłavii Włocławek 5:1 i są liderem trzecioligowych rozgrywek

Znakomicie sezon rozpoczęli piłkarze ostrowskiej Centry. W pierwszym meczu na własnym boisku pokonali oni zespół Włocłavii Włocławek 5:1. Mecz od początku przebiegał pod dyktando zespołu Marka Wojtasiaka. Centra szybko objęła prowadzenie co jeszcze bardziej dodało pewności w rozgrywaniu piłki. Akcje były składne i stwarzały duże zagrożenie pod bramką gości. Konsekwencją takiej gry były kolejne bramki zdobyte przez zespół Centry.

Goście ograniczali się do kontrataków i strzałów z dystansu, które jednak omijały bramkę Marcina Żółtka. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, nadal stroną dominującą była Centra.

Goście grali ambitnie i dążyli do zdobycia bramki honorowej, sztuka to im się udała w 83 minucie, kiedy to wykorzystali okazję i zdobyli bramkę, która z wynagrodziła ich ambitną postawę na boisku.

Ostrowianie byli zdecydowanie lepsi i ani na moment ich wygrana nie była zagrożona.

- Ze skutecznością jest lepiej, choć goli mogło być jeszcze więcej - mówi trener Marek Wojtasiak.

- Włocłavia to bardzo młody zespół i jeszcze musi się trochę uczyć - mówił po meczu Maciej Stawiński.

Centra z kompletem 6 punktów i bilansem bramkowym 7:1 jest liderem tabeli III ligi.

LKS "Centra" Ostrów Wielkopolski - Włocłavia Włocławek 5 - 1

bramki dla "Centry" zdobyli: M. Kucharski - 2(3`,80`), M. Stawiński - 2(18`,63`), P. Garbarek (30`)
skład "Centry" - Żółtek, Wiącek (25`Kuczyński), Piróg, Adamiak, Wandzel, Garbarek, Strączkowski (72`Sikora), Pacyński, Michalski (68`Mierzyński), Stawiński, M. Kucharski (84`Płokarz).

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani