W listopadzie do Polski zawita światowej sławy Chór Alexandrowa. Będzie to pierwszy występ zespołu w nowym składzie, po tragicznych wydarzeniach z grudnia 2016 r., gdzie w katastrofie lotniczej zginęli muzycy i członkowie zespołu baletowego.

Słynny na całym świecie Chór Alexandrowa ponownie stanie na scenie i zachwyci nas swoim niezwykłym tańcem i śpiewem.

Po katastrofie lotniczej, w której zginęło ponad 60 członków zespołu, w bardzo krótkim czasie dokonano olbrzymiej pracy, aby odbudować grupę. Spośród tysięcy solistów, chórzystów i baletmistrzów biorących udział w castingu wybrano najbardziej utalentowanych artystów z całej Rosji, którzy zasilili nowy skład zespołu. Pierwszy koncert, który poprzedziły zaledwie trzy tygodnie wspólnych prób, odbył się na scenie Głównego Teatru Akademickiego Rosyjskiej Armii w Moskwie w połowie lutego, otwierając zarazem międzynarodowe tournée, podczas którego Chór Alexandrowa wystąpi m.in. w Rosji, Francji, Czechach oraz Polsce.

Chór Alexandrowa, liczący 130 osób, koncertował w siedemdziesięciu państwach i jest najlepszym tego rodzaju zespołem na świecie. Składa się z wybitnych solistów, orkiestry (głównie instrumenty dęte, akordeony, mandoliny) oraz widowiskowego baletu. W repertuarze chóru znajduje się ponad 2 tysiące utworów: od piosenek żołnierskich przez pieśni narodowe, ludowe, przez muzykę sakralną po utwory kompozytorów rosyjskich i światowych, a także arcydzieła światowej muzyki popowej.

Chór Aleksandrowa [TRASA KONCERTOWA]
21.11.2017 - Częstochowa ARENA
22.11.2017 - Zabrze DOM MUZYKI I TAŃCA
23.11.2017 - Warszawa TORWAR
24.11.2017 - Toruń ARENA
25.11.2017 - Olsztyn URANIA
26.11.2017 - Białystok LODOWISKO

Wejściówki do kupienia na stronach: ebilet.pl, eventim.pl, kupbilecik.pl i tocketpro.pl


Zobaczcie też:Park of Poland. Baseny, zjeżdżalnie i tropikalna wyspa. Wodne miasteczko pod Warszawą [WIDEO]


Koncerty w Polsce

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Oświadczenie wydawcy Gazety Trybunalskiej (gość)

Oświadczenie wydawcy

Przepraszam Panią Aleksandrę Tyczyńską i Pana Marka Obszarnego, dziennikarzy "Dziennika Łódzkiego" za naruszenie ich dobrego imienia w artykułach zatytułowanych "Niemieckie łapy precz od Moniki Tery" oraz "Obszarny i Tyczyńska skarżą się swoim szefom za "niemieckie pieski".
Mariusz Baryła
_________________________

(Oświadczenie zamieszczono zgodnie z wyrokiem Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim z dnia 6.06.2017 r. Będzie utrzymywane na stronie "GT" do dnia 5 stycznia 2018 r.)

Funy (gość)

Świat zapłakał po stracie tak utalentowanych artystów.Z zapartym tchem i bez szelestu słuchaliśmy ich w "Spodku"
To było niesamowite przeżycie,żeby tak równo i pięknie,perfekcyjnie zaśpiewać.
W nowym składzie 24list. zobaczymy czy dorównają poprzednikom.