Ostrowska policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności zgonu 49-letniego mężczyzny. Zatrzymano w tej sprawie dwóch jego kolegów.

Zwłoki znajdowały się w jednym z mieszkań przy ulicy Wrocławskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Natychmiast po odebraniu zgłoszenia na miejscu pojawiły się pogotowie oraz policja. Lekarz stwierdził zgon, a prokurator zdecydował o zabezpieczeniu ciała do przeprowadzenia sekcji. Odbyła się ona we wtorek w zakładzie medycyny sądowej w Poznaniu. Ustalono, że do śmierci przyczyniły się osoby trzecie, a denat miał liczne urazy.

W tej sytuacji zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym usłyszli dwaj męźczyźni w wieku 23 i 50 lat. To właśnie oni w weekend spotkali się ze zmarłym w mieszkaniu przy Wrocławskiej. Jak ustalono oprócz pobicia także dokonali kradzieży. Zabrali 49-latkowi około 1000 złotych, co zakwalifikowano jako rozbój. Prokuratura wystąpiła do sądu o tymczasowe aresztowanie mężczyzn. 

Telekamery Teletygodnia 2018 zostały rozdane.Dzień Dobry TVN

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!