Koncert charytatywny dla ofiar tragedii

Koncert charytatywny dla ofiar tragedii

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Janków Przygodzki: Koncert charytatywny dla poszkodowanych w OCK. Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego i starosta ostrowski zapraszają na koncert Kuby Badacha, Jacka Piskorza i Orkiestry Kameralnej Filharmonii Kaliskiej.

Janków Przygodzki: Koncert charytatywny dla poszkodowanych w OCK

Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego i starosta ostrowski zapraszają na koncert Kuby Badacha, Jacka Piskorza i Orkiestry Kameralnej Filharmonii Kaliskiej.

Koncert rozpocznie się w niedzielę, 1 grudnia, o godz. 17:00 w Ostrowskim Centrum Kultury.

Występ został zorganizowany przez UM i starostwo aby pomóc poszkodowanym w Jankowie Przygodzkim.

- Serdecznie zapraszam wszystkich na koncert. A cel jest szczytny. Ostrowianie już nie raz udowodnili, że w chwilach ciężkich potrafią się łączyć i pomagać tym, którzy najbardziej tej pomocy potrzebują. Ostatnie wydarzenia w Jankowie Przygodzkim pokazały, że ludzi dobrej woli nie brakuje. Pomoc, jaka do tej pory napłynęła do Jankowa, jest ogromna. Pomagają artyści, sportowcy, harcerze, uczniowie, mieszkańcy, którzy solidaryzują się z poszkodowanymi - napisał w zaproszeniu Jarosław Urbaniak, prezydent naszego miasta.


Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! Janków Przygodzki: Koncert charytatywny dla poszkodowanych w OCK

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!