KKS Kalisz wygrał 2:0 w Świeciu [WIDEO]

Mariusz Kurzajczyk
Strzelec pierwszej bramki Łukasz Żegleń
Strzelec pierwszej bramki Łukasz Żegleń KKS Kalisz
KKS Kalisz pokonał na wyjeździe Wdę Świecie 2:0. To trzecia wygrana kaliszan z rzędu i to bez straty bramki

KKS Kalisz po raz pierwszy zdobył komplet punktów w Świeciu. Pierwszego gola zdobył Łukasz Żegleń, który po rzucie rożnym popisał się pięknym uderzeniem z półwoleja.

W 19 minucie na indywidualną akcję zdecydował się Robert Tunkiewicz, który ruszył z piłką z własnej połowy, przebiegł 50 metrów, mijając czterech rywali i wreszcie zdobył gola strzałem pod poprzeczkę. W 45 minucie miejscowi nie wykorzystali rzutu karnego, podyktowanego po przypadkowym zagraniu ręką w okolicy linii pola karnego.

KKS zaczął mecz w zestawieniu: Pogorzelec - Grabowski, Lis, Gawlik, Palat - Chojnacki, Grzesiek, Budrowski, Kowalski - Tunkiewicz, Żegleń.