18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Koszykarki Ostrovii przegrały w Łomiankach

Koszykarki Ostrovii przegrały w Łomiankach z tamtejszym SMS-em 52:63. Najskuteczniejsza w Ostrovii była Magdalena Parysek, ale nie miała zbyt dużego wsparcia punktowego ze strony koleżanek

Koszykarki Ostrovii jechały do Łomianek po zwycięstwo. Środowy rywal naszych zawodniczek plasuje się niżej w tabeli rozgrywek centralnych dlatego trener Kasper Smektała mógł śmiało myśleć o przywiezieniu do Ostrowa dwóch punktów. Niestety, biało-czerwone zagrały niezbyt skutecznie, szczególnie w drugiej i ostatniej kwarcie meczu i poległy 52:63.

Ostrowianki bardzo nerwowo weszły w ten mecz i już po minucie przegrywały 0:7, a po siedmiu 5:17. Koszykarki z grodu nad Ołobokiem jednak nie raz w tym sezonie udowadniały, że potrafią walczyć i w środkowych kwartach meczu po raz kolejny pokazały na co je tak na prawdę stać. Biało-czerwonym udało się doścignąć gospodynie i w 14 minucie meczu doprowadzić do stanu 19:20. Później SMS ponownie odskoczył, ale nadzieję na wyjazdowe zwycięstwo powróciły pod koniec trzeciej partii, gdy najlepsza w kadrze Ostrovii Magdalena Parysek (19 punktów i 6 zbiórek) doprowadziła do remisu 35:35. Ostrowianki zawaliły jednak ostatnią kwartę przegrywając w niej aż 14:23 i marzenia o zwycięstwie wyparowały.

TS Ostrovia zajmuje 5. miejsce w I lidze grupie C, przed nią mecz u siebie z liderem – MKK Siedlce. Początek w niedzielę o godz. 16:30.

SMS PZKosz Łomianki - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 63:52 (20:15, 11:10, 9:13, 23:14)

SMS:Stankiewicz 20, Rembiszewska 6, Naczk 8, Skrzecz 5, Ossowska 4 , Pyka 2, Sklepowicz 3, Wajler 8, Mysińska 9, Gwarda, Makurat, Grymek 2, Budkiewicz.
Ostrovia:Parysek 19, Trzeciak 5, Pawlak, Krygowska 3, Mielczarek 2, Misiek 6, Żurkowska 5, Kaczmarek, Nowicka 2, Czaska 2, Kudłak 8.

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! Koszykarki Ostrovii przegrały w Łomiankach