MajOSTaszki 2014: Głosowanie na gwiazdy imprezy do wtorku, 7 stycznia. Jeszcze przez kilka dni można głosować w sondzie Urzędu Miejskiego na gwiazdę tegorocznych MajOSTaszków.

MajOSTaszki 2014: Głosowanie na gwiazdy imprezy do wtorku, 7 stycznia

W tej chwili w głosowaniu na gwiazdę pierwszego dnia imprezy prowadzi Grubson, który nieznacznie wyprzedza Dawida Podsiadłę:

Rafał Brzozowski - 9.3%
Good Old Blues Brothers Boys Band - 8.3%
Grubson - 32.6%
Ewelina Lisowska - 18%
Dawid Podsiadło - 31.7%

Walka o miejsce na scenie w niedzielę wydaje się już rozstrzygnięta. Liderem od dłuższego czasu jest zespół Bednarek:

Bednarek - 52.5%
Pectus - 16.9%
T.Love - 30.5%

Najbliższe MajOSTaszki odędą się 10 i 11 maja. Tym razem, atrakcje zostaną przygotowane nie tylko w parku miejskim, ale także w kilku innych miejscach w obrębie centrum miasta: w Ostrowskim Centrum Kultury, czy w parkowym amfiteatrze.

MajOSTaszki będą częścią obchodów Roku Przebendowskiego, w 2014 roku przypada bowiem okrągła, 300. rocznica ponownego nadania Ostrowowi praw miejskich. Z tej okazji miejskie placówki oświatowe przygotują specjalny program przedstawiający historię miasta. Odbędzie się też specjalna sesja Rady Miejskiej, a młodzież weźmie udział w konkursie wiedzy historycznej o mieście.

- W tym roku zaprosiliśmy do współpracy nie tylko miejskie jednostki kultury, czy oświaty, ale także w znacznie większym zakresie organizacje pozarządowe oraz inne, formalne i nieformalne grupy skupiające twórczych ludzi z dobrymi pomysłami - mówi Marlena Maląg, wiceprezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Efektem tej współpracy będzie przeznaczenie jednego dnia dla kreatywnej ostrowskiej młodzieży. Planowany jest między innymi ogólnopolski konkurs taneczny w stylu street dance przygotowany przez szkołę tańca True School oraz koncert lokalnych wykonawców hip-hopowych. Okazję do zaprezentowania swoich umiejętności i dorobku będą mieli także aktywni ostrowscy seniorzy oraz organizacje pozarządowe.

Głosować można na stronie internetowej Urzędu Miejskiego: www.ostrow-wielkopolski.um.gov.pl, swoje typy można tez przesyłać na adres Biura Prasowego i Relacji Społecznych bprasowe@ostrow-wielkopolski.um.gov.pl

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! MajOSTaszki 2014: Głosowanie na gwiazdy imprezy do wtorku, 7 stycznia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!