Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zespół Perfect będzie gwiazdą tegorocznych MajOSTaszków. Na scenie w Parku Miejskim wystąpi także grupa ABBA Cover oraz ostrowscy artyści. Wielka zabawa rozpocznie się w najbliższy weekend.

MajOSTaszki to przede wszystkim święto ostrowian. Dlatego na scenie zaprezentują się młodzi, bardzo zdolni, lokalni artyści, uczniowie ostrowskich szkół, podopieczni MDK i OCK. Na pewno warto obejrzeć w akcji znaną nie tylko w Ostrowie, ale w całej Polsce Grupę Akrobatyczno - Baletową ,,Gwiazda'', której towarzyszyć będzie zespół taneczny ,,Yunost'' z Rosji. Sobotnią imprezę zakończy występ zespołu ABBA Cover.

Podobnie jak w latach ubiegłych MajOStaszkom towarzyszą kolorowo ubrani uczniowie. Tegoroczny projekt edukacyjny będzie nosić nazwę ,,Młodzieżowy Jarmark Baśni''. Młodzież spotka się na ostrowskim Rynku i stąd - w rytm muzyki z filmu ,,Akademia Pana Kleksa'' - przejdzie do Parku Miejskiego. W parku stworzone będę specjalne bajkowe sektory. Spacerując, będzie można przenieść się do wszystkich znanych baśni.

- Już dziś zapraszam w imieniu ostrowskich uczniów - mówi Marlena Maląg, naczelnik Wydziału Edukacji w Urzędzie Miejskim w Ostrowie.
Dwudniową zabawęę zakończy koncert zespołu Perfect oraz widowisko laserowe.

Program:


Sobota - 7 maja
14.30 - 17.00 - projekt edukacyjny ,,Młodzieżowy Jarmark Baśni" (scena główna)
17.15 - 17.45 - młodzi artyści, ostrowskie talenty (scena)
17.45 - 18.00 - konkurs ekologiczny (scena)
18.00 - 19.00 - występ zespołu Gwiazda i grupy tanecznej Yunost z Rosji (scena)
19.00 - 20.00 - ,,Świat się bawi" (scena)
20.00 - 23.00 - występ zespołu ABBA cover (scena)

Niedziela - 8 maja
14.00 - 15.30 - występ zespołu Wyspa (amfiteatr)
16.00 - 17.00 - koncert Ostrowskiej Orkiestry Koncertowej (scena)
18.00 - 18.45 - przeboje rockowe (scena)
18.45 - 19.30 - koncert zespołu ,,Shoes on the radio" (scena)
20.15 - 22.00 - koncert zespół Perfect (scena)
22.00 - widowisko laserowe (park polana)

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Yasmin (gość)

Tez czekam na jakieś info w sprawie tej imprezy. Każdego roku już dużo wcześniej pisano coś na ten temat, a w tym roku cisza...