Poznajcie kandydatki do tytułu Miss Wielkopolski 2014, wybrane podczas wielu castingów i gali ćwierćfinałowej. Wszystkie dziewczęta będzie można zobaczyć na żywo już już 1 lutego w klubie Venus w Ostrowie Wielkopolskim.

Kandydatki do tytułu Miss Wielkopolski 2014 mają za sobą pierwszą sesję zdjęciową, która przygotowało Studio29. O makijaż zadbała firma Inglot. Fryzury to praca uczennic Zespołu Szkół Usługowych Ostrów Wielkopolski, natomiast stylizacja to dzieło M.A.G. STYL & Just Unique.

Miss Wielkopolski 2014. Poznaj kandydatkiWszystkie kandydatki na Miss Wielkopolski 2014 będzie można zobaczyć na żywo już 1 lutego w ostrowskim klubie Venus. Tutaj także odbędą się wybory Miss Wielkopolski Venus Club 2014. Początek imprezy o godzinie 21.00.

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kalisz@naszemiasto.pl

Wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!


Kalisz.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

observer (gość)

A oni tam mają tylko dwie sukienki.To wygląda jak w Chinach i to kiedyś.Wszystkie równe stroje i ten motylek na piersiach.Co to ma być?

Gość (gość)

Wszystkie kandydatki wyglądają bardzo pięknie, ale bardzo mnie boli fakt, że nie było takiego zaangażowania i przygotować kandydatek w ubiegłym roku. Każda musiała się przygotować sama..