Duży sukces odniosły uczennice Zespołu Szkół Muzycznych im. Krzysztofa Komedy-Trzcińskiego w Ostrowie Wielkopolskim podczas Ogólnopolskiego Forum Młodych Skrzypków. Impreza odbyła się w ramach Festiwalu Forte w Zduńskiej Woli.

Ogólnopolskie Forum Młodych Skrzypków kierowane było do uczniów szkół muzycznych II stopnia. Zuzanna Adamczak i Weronika Hoffmann z Zespołu Szkół Muzycznych im. Krzysztofa Komedy-Trzcińskiego z klasy skrzypiec Małgorzaty Handke zdobyły tytuł laureata oraz nagrodę specjalną. Nagrodą specjalną są dwie konsultacje z przewodniczącym jury dr Janem Romanowskim. Uczennicami opiekowała się Magdalena Błoch, która również została wyróżniona. Otrzymała dyplom za akompaniament. Natomiast Małgorzata Handke została uhonorowana dyplomem za przygotowanie uczennic. Uczestników konkursowych zmagań oceniało jury składające się w wybitnych pedagogów szkół muzycznych w Poznaniu, Bydgoszczy, Lublinie i Zduńskiej Woli.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!