Ostrów: Ceny biletów i karnetów na żużlowe imprezy

Ostrów: Ceny biletów i karnetów na żużlowe imprezy

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Ostrów: Ceny biletów i karnetów na żużlowe imprezy. Żużlowy Klub Sportowy podał ceny biletów i karnetów na najbliższy sezon, a Polski Związek Motorowy opublikował kalendarz rozgrywek i znalazło się w nim kilka ciekawych imprez, które odbędą się na ostrowskim owalu.

Ostrów: Ceny biletów i karnetów na żużlowe imprezy

Żużlowy Klub Sportowy podał ceny biletów i karnetów na najbliższy sezon. Karnet normalny kibice mogą kupić za 110 zł, ulgowy za 70 zł (obowiązuje na wszystkie spotkania Ostrovii w rundzie zasadniczej, nie obejmuje on spotkań fazy play-off, przysługuje kobietom, uczniom, studentom do 25. roku zycia oraz emerytom i rencistom powyżej 65. roku życia), VIP Silver za 300 zł i VIP Gold za 2000 zł. Do każdego karnetu dołączany będzie program. Za bilet normalny zapłacimy 22 zł, za ulgowy 15 zł, a wstęp na trybunę główną 35 zł. Dzieci do lat 7 mają wstęp wolny.

Wygląda na to, że sezon 2014 dla fanów żużla w naszym regionie będzie bardzo ciekawy. Polski Związek Motorowy podał kalendarz rozgrywek i znalazło się w nim kilka ciekawych imprez, które odbędą się na ostrowskim owalu. Na 30 marca zaplanowana jest jedna z trzech eliminacji Złotego Kasku. 6 kwietnia juniorzy powalczą w krajowym finale eliminacji do mistrzostw świata. Zawody te będą przedsmakiem tego, co czeka kibiców 17 sierpnia. Wówczas w Ostrowie odbędzie się drugi Finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Z kolei 5 czerwca Ostrów będzie jednym organizatorów ćwierćfinałów Indywidualnych Mistrzostw Polski. 1 maja w Ostrowie zaprezentować ma się żużlowa reprezentacja Polski, a sezon najpewniej zakończy Turniej o Łańcuch Herbowy Ostrowa Wielkopolskiego z doborową obsadą.

Ostrowscy żużlowcy ligową batalię o awans do Iligi rozpoczną 13 kwietnia. Zakończenie zmagań na drugoligowym froncie zaplanowano na 5 października i wszystko, a w szczególności skład, wskazuje na to, że może być to szczęśliwy dla kibiców, działaczy i zawodników wygrany finał II ligi.

Tymczasem ŻKS Ostrovia zaprasza na Bal Żużlowca, który odbędzie się w sobotę, 1 lutego, o godzinie 19:00 w Restauracji Mleczna Perła przy ulicy Wrocławskiej. Bilety kosztują 199 zł, można je kupić w siedzibie klubu. W cenie zaproszenia zawarta jest cegiełka 10 zł, która zostanie przekazana na rzecz klubu. Na imprezie przygrywał będzie zespół Dynamik, a poprowadzi ją Janusz Stepek.

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! Ostrów: Ceny biletów i karnetów na żużlowe imprezy

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!