Gorzowski oddział Agencji Mienia Wojskowego sprzedał tereny po dawnej jednostce wojskowej znajdujące się przy ul. Kolejowej w Ostrowie. Jak udało nam się dowiedzieć, pięć działek o łącznej powierzchni 1,402 ha kupił Zakład Budowlano-Remontowy Budrem, ten sam, który dziś buduje przy ul. Kaliskiej Galerię ,,Ostrovia''.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Jedną działkę o powierzchni 0,4046 ha kupił Jacek Kowalczyk z Ostrowa. Ale przy ul. Kolejowej znajduje się jeszcze duża działka o powierzchni 2,3226 ha, która została wycofana z oferty przetargowej. Zakupem tych terenów jest zainteresowane miasto. Zostały one wycenione na 5,5 miliona złotych, ale prezes AMW wyraził zgodę, by sprzedać je z 50 proc. upustem. W tym miejscu miałaby powstać hala widowiskowo-sportowa.
- To radni ostatecznie zadecydują, czy kupimy tereny powojskowe i rozpoczniemy tam budowę nowoczesnej hali - mówi Radosław Torzyński, prezydent Ostrowa. - Zabiegamy jeszcze, by AMW rozłożyła nam płatność na raty.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!