Ostrowski szpital w Ekspresie reporterów

Ostrowski szpital w Ekspresie reporterów: Wczoraj w programie Magazyn Ekspresu Reporterów na antenie TVP2 w materiale filmowym "Nie ratowali życia?" ukazana została historia śmierci mieszkanki Granowca, która zmarła po wizycie na oddziale ginekologiczno-położniczym

Ostrowski szpital w Ekspresie reporterów
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Ostrowski szpital w Ekspresie reporterów

Ostrowski szpital w Ekspresie reporterów

W programie znalazły się wypowiedzi najbliższych zmarłej, kobiet z sali porodowej, rzecznika ostrowskiej prokuratury i dyrektora szpitala. Wśród nich zabrakło jednak opinii na temat całej sytuacji ordynatora oddziału ginekologiczno-położniczego, który był nieuchwytny.

ZOBACZ TEŻ: Afera w Ostrowskim szpitalu. Nie żyje 25-latka

Przyczyną zgonu 25-latki był zator powietrzny komory serca i pnia płucnego. Prokuratura, która bada sprawę, nadal nie wie co spowodowało śmierć kobiety.

ZOBACZ TEŻ: Znamy wyniki sekcji zwłok 25-latki

Na facebooku uruchomiona została strona, która została stworzona przez osoby pokrzywdzone przez pracowników ostrowskiego szpitala.

- Dajcie nam prawdziwy szpital gdzie można się leczyć a nie umierać - można przeczytać na stronie.

ODWIEDŹ: Strona na facebooku, którą tworzą pokrzywdzeni
∨ Czytaj dalej

Więcej na temat

Komentarze (2)

avatar
avatar
Wiolka (gość)

Dziś o godzinie 21.45 na antenie TVP2, dziennikarze Magazynu Ekspresu Reporterów wrócą do materiału dotyczącego śmierci Agaty Szewczyk po porodzie w Ostrowskim szpitalu, ukazane zostaną nowe fakty w tej sprawie.

avatar
Mirek (gość)

No i nic konkretnego nie pokazali... Co do samego artykułu... to jest pewna drobna różnica w stwierdzeniu: "po wizycie na oddziale", a "po porodzie na oddziale".

Wybierz kategorię