POLSKA - MEKSYK MEMY. W poniedziałek, 13 listopada reprezentacja Polski w piłce nożnej rozegrała ostatni mecz w tym roku. Na Stadion Energa Gdańska Polska rozegrała towarzyski mecz z Meksykiem. Mecz zakończył się wynikiem o-1 dla Meksyku. Zobaczcie najlepsze memy z meczu Polska - Meksyk.


Hallo

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

audi (gość)

Nieudolność, amatorszczyzna, słowem dno i metr mułu. Oto stan Polskiej piłki. Nic tylko konferencje prasowe na których chłopcy ze wsi, z włoskami w żelu opowiadają jakieś sny, że jak tylko wyjdą na murawę, to na śmigają tych bramek, że ho, ho, ho, że nie oddadzą skrawka Polskiej ziemi .... I takie tam inne dyrdymały, i srutu-tutu pęczek drutu. Jak tego słuchasz, to masz wrażenie, że to siła, że to najlepsza drużyna w galaktyce jest. A to nieudaczniki są, wiejska liga knurów, dno i metr mułu, takie donki i bronki haratają w gałę! Gwiazdorzy, aktorzy reklam telewizyjnych i Bóg wie czego jeszcze, ale nie piłki nożnej. Kolejny raz naciągnęli tysiące ludzi, kibiców na pieniądze na bilety a w zamian nie pokazali nic. D N O. Nie wiem kto w FIFA robi ten ranking, że my, to niby 6 drużyna na świecie?? Jaki idiota??? A może ranking jest dobry, tylko to miejsce źle czytają, bo to 6 od końca !!! D N O !!!!

audi (gość)

nieudolność, dno i metr mułu oto stan polskiej piłki. Nic tylko konferencje prasowe na których chłopcy ze wsi, z włoskami w żelu opowiadają jakieś sny, że wyjdą na murawę, że jak nie będą śmigać tych bramek, że nie oddadzą skrawka polskiej ziemi .... I takie tam inne dyrdymały, i srutu-tutu pęczek drutu. Jak to słuchasz to masz wrażenie że to siła, że to najlepsza drużyna w galaktyce. A to nieudaczniki są, wiejska liga knurów, dno i metr mułu !! Aktorzy gwiazdorzy reklam i bóg wie czego jeszcze ale nie piłki nożnej. Naciągnęli kolejny raz tysiące ludzi, kibiców na pieniądze na bilety a w zamian nie pokazali nic. D N O. Nie wiem kto w FIFA robi ten ranking, że my niby 6 drużyna na świecie?? Jaki idiota??? A może ranking jest dobry tylko to miejsce źle czytają bo to 6 od końca !!! D N O