Tegoroczna edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowie Wielkopolskim była rekordowa. Wolontariuszom udało się zebrać ponad 200 tysięcy złotych!

Barierę 50 tys. zł przekroczono o godzinie 19.00, a kwota 100 tys. zł „padła” o 21.30. Dotychczasowy rekord wynosił 163 tys. zł. O tym, że zostanie pobity wiadomo było już około północy. Tymczasem praca w sztabie trwała jeszcze przez cztery kolejne godziny. Dokładnie o 4.07 w poniedziałek oficjalnie zakończono liczenie pieniędzy z puszek. Łącznie z licytacjami sztab miejski w Ostrowie zebrał 203 356,89 zł, czyli o 50 tys. zł więcej niż rok temu.
- Jesteście niewiarygodni! Dziękujemy z całego serducha, że znowu z nami zagraliście. Siema! - napisali członkowie sztabu miejskiego WOŚP po zakończeniu liczenia.
Fot. WOŚP Ostrów

Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!