kiermasz w ostrowie

Propozycje kulturalne w Ostrowie i okolicach

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Propozycje kulturalne w Ostrowie: Przed nami kilka ciekawych wydarzeń. Muzeum miasta zorganizuje kiermasz wydawnictw muzealnych, na Piaskach odbędzie się kolejny pokaz w ramach akcji „PARKowanie z X Muzą”, a niebawem w naszym mieście rozpocznie się kolejny festiwal orkiestr dętych. Zapraszamy

kiermasz Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego zaprasza na kiermasz wydawnictw. Odbędzie się on w pierwszą i ostatnią sobotę sierpnia (3 i 31 sierpnia), w godzinach 12:00-16:00 przed ostrowskim ratuszem. W sprzedaży znajdą się wszystkie dostępne obecnie wydawnictwa muzeum, w tym nowości. Organizatorzy kiermaszu przewidują wiele atrakcyjnych ofert cenowych, między innymi „książkę za złotówkę”, a także promocyjne pakiety.

wystawa Niezależna Galeria Artystyczna 33, mieszcząca się w Ostrowie przy ulicy Wiosny Ludów 17, zaprasza na wernisaż wystawy rysunków Kasi Wojtak i Mateusza Marcinkowskiego. Będzie to ekspozycja pokonkursowa prac III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi – powiedz STOP upadkom!”. Odbędzie się on w piątek, 9 sierpnia.

konkurs
Ostrowskie Centrum Kultury przypomina o konkursie „Remis 2013”, czyli zebranie najciekawszych fotografii w technikach fotograficznych i cyfrowym przetwarzaniu obrazu. Ma ono na celu prezentację technik fotograficznych uznawanych za “szlachetne” oraz prezentację możliwości kreacji obrazu fotograficznego poprzez zastosowanie komputera. Termin nadsyłania prac mija 20 października.

seans W najbliższą sobotę, 3 sierpnia 2013, o godz. 21:00 rozpocznie się kolejny seans z cyklu „PARKowanie z X Muzą”. Tym razem na Piaskach obejrzymy film „Bon appetit!”. Międzynarodowa komedia romantyczna w reżyserii Davisa Pinillosa jest niezwykłą opowieścią o losach kobiety, która ma niesłychany dar do wyczuwania smaku win, ale też nie ma szczęścia do mężczyzn. Obraz zabierze nas w kulinarną podróż po wielu krajach Starego Kontynentu.

taniec Wnajbliższy piątek, 2 sierpnia, o godz. 18:00, na ostrowskim Rynku, rozpocznie się kolejna akcja „Ostrów tańczy ZUMBĘ”.

dni otwarte
Jeszcze do wtorku, 6 sierpnia, w ostrowskiej synagodze będą trwały dni otwarte. W ramach akcji po obiekcie turystów i mieszkańców naszego miasta oprowadza przewodnik i prezentowany jest film “Forum Synagoga”.

festiwal Polski Związek Chórów i Orkiestr Oddział w Ostrowie Wielkopolskim zaprasza na VIII Letni Festiwal Orkiestr Dętych Południowej Wielkopolski. Pierwsza impreza odbędzie się w niedzielę, 11 sierpnia, w kaliskiej Baszcie „Dorotka”. O godz. 17:00 wystąpi tam Miejsko-Gminna Orkiestra Dęta przy OSP Stawiszyn, później zagra Stowarzyszenie Orkiestry Dętej „Gród nad Prosną” w Kaliszu. Kolejne kaliskie koncerty odbędą się w czwartek, 15 sierpnia, i w niedzielę, 18 sierpnia. Później występy zostaną przeniesione do Ostrowa.

Ostrow.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!Propozycje kulturalne w Ostrowie Propozycje kulturalne w Ostrowie Propozycje kulturalne w Ostrowie Propozycje kulturalne w Ostrowie Propozycje kulturalne w Ostrowie Propozycje kulturalne w Ostrowie Propozycje kulturalne w Ostrowie Propozycje kulturalne w Ostrowie Propozycje kulturalne w Ostrowie Propozycje kulturalne w Ostrowie i okolicach. Sprawdź, co dzieje się ciekawego

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!