Śmiertelny wypadek na Górnośląskiej w Kaliszu. Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek około godziny 9. 77-letnia kobieta została potrącona na chodniku przez samochód dostawczy. W wyniku odniesionych obrażeń zginęła na miejscu.

Jak ustaliła policja, 29-letni kierowca transportowego mercedesa, mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego, cofał na chodniku i potrącił pieszą, 77-letnią kaliszankę.

- Kobieta została uderzona i wciągnięta pod auto. Lekarz, który przybył na miejsce stwierdził zgon kobiety - informuje kpt. Grzegorz Kuś z KM PSP w Kaliszu.

- Badanie wykazało, że mężczyzna był trzeźwy - informuje mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik KMP w Kaliszu. - Zostanie mu jednak pobrana krew do badań.

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kalisz@naszemiasto.pl


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

POMOC (gość)

Mam ważne informacje dla rodziny kobiety która zginęła w tym tragicznym wypadku. OFERUJE POMOC. Więcej informacji udzielę przez tel 502 766 588

M (gość)

Witam, czy ktoś z Państwa wie gdzie mieszkała ta Pani, jak się nazywała?
Uprzejmie proszę o kontakt na nr 512 431 318. Dziękuję uprzejmie, pozdrawiam.