Sportowy weekend Sportowy weekend

W sobotę, 11 listopada na ulicach Poznania odbędzie się 2. Bieg Niepodległości (© Szymon Starnawski)

Sportowy weekend w Wielkopolsce



PIŁKA NOŻNA
Tarnovia Tarnowo Podgórne – Lech Poznań, mecz sparingowy, sobota, godz. 12. Stadion przy ul. 23 Października w Tarnowie Podgórnym.
Polonia Środa Wielkopolska – Sokół Kleczew, III liga, sobota, godz. 13. Stadion przy ul. Sportowej w Środzie Wielkopolskiej.
Górnik Konin – Wda Świecie, III liga, sobota, godz. 13.30. Stadion przy ul. Podwale w Koninie
KKS 1925 Kalisz – Kotwica Kołobrzeg, III liga, niedziela, godz. 13. Stadion przy ul. Wał Matejki w Kaliszu.
Jarota Jarocin – Świt Skolwin, III liga, niedziela, godz. 13.30. Stadion przy ul. Sportowej w Jarocinie.

IV LIGA WIELKOPOLSKA
grupa północna – sobota: Grom Plewiska – Huragan Pobiedziska (13), Unia Swarzędz – Orły Pniewy (13), Iskra Szydłowo – Pogoń Łobżenica (13), Lubuszanin Trzcianka – Tarnovia Tarnowo Podgórne (13), Mieszko Gniezno – Kotwica Kórnik (13.30), GKS Dopiewo – Wełna Skoki (13.30); niedziela: Sparta Oborniki – Nielba Wągrowiec (11), GLKS Wysoka – Warta Międzychód (13);
grupa południowa – sobota: Ostrovia 1909 – Polonia 1912 Leszno (11), Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski – Obra Kościan (13), Rawia Rawicz – Victoria Września (13), PKS Racot – Pogoń Nowe Skalmierzyce (13), LKS Gołuchów – Victoria Ostrzeszów (14), Odolanovia – Polonia Kępno (14); niedziela: Kania Gostyń –SKP Słupca (13), Tur 1921 Turek – Korona Piaski (14).

Warta Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała, Centralna Liga Juniorów U19, sobota, godz. 12. Stadion przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.
Lech Poznań – Warta Poznań, Centralna Liga Juniorów U17, sobota, godz. 10. Boisko w Popowie.
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Błękitni Wronki, rewanżowy mecz barażowy o awans do Centralnej Ligi Juniorów Młodszych (U17), niedziela, godz. 12. Stadion przy ul. Piłsudskiego w Ostrowie Wielkopolskim.
Medyk Konin – AZS UJ Kraków, ekstraliga kobiet, sobota, godz.11. Stadion przy ul. Podwale w Koninie.
Kotwica Kórnik – Polonia Środa Wielkopolska, II liga kobiet, niedziela, godz. 12. Stadion przy ul. Leśnej w Korniku.

FUTSAL
Red Dragons Pniewy – Słoneczny Stok Białystok, ekstraklasa mężczyzn, sobota, godz. 18. Hala przy ul. Wolności w Pniewach.

KOSZYKÓWKA
Pomarańczarnia MUKS Poznań – Grot TomiQ Pabianice, I liga kobiet, sobota, godz. 17. Hala B POSiR przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu.
Tęcza Leszno – AZS Politechnika Kraków, I liga kobiet, niedziela, godz.11. Hala przy ul. Henrykowskiej w Lesznie.
Jamalex Polonia 1912 Leszno – R8 Basket AZS Politechnika Kraków, I liga mężczyzn, sobota, godz. 19.30. Hala przy ul. Jana Pawła II w Lesznie.
BC Obra Kościan – Asseco Gdynia, II liga mężczyzn, sobota, godz. 17. Hala przy ul. Wielichowskiej w Kościanie.
Biofarm Basket Suchy Las – Gryf Goleniów, II liga mężczyzn, niedziela, godz. 14. Hala City Zen przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.
Sklep Polski MKK Gniezno – Decka Pelplin, II liga mężczyzn, niedziela, godz. 16. Hala przy ul. Łubieńskiego w Gnieźnie.
Sokół Międzychód – Trefl II Sopot, II liga mężczyzn, niedziela, godz.17. Hala przy ul. Kolejowej w Międzychodzie.
KS Kosz Pleszew – Roeben Gimbasket Wrocław, II liga mężczyzn , sobota, godz. 18.30. Hala przy ul. Krzywoustego w Pleszewie.

PIŁKA RĘCZNA
MKS PR Urbis Gniezno – MTS Kwidzyn, I liga kobiet, niedziela, godz. 16. Hala przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie.
Grunwald Poznań – Nielba Wągrowiec, I liga mężczyzn, sobota, godz. 17. Hala przy ul. Newtona w Poznaniu.
Start Konin – Dziewiątka Legnica, II liga mężczyzn, niedziela, godz. 15. Hala przy ul. Popiełuszki w Koninie.

SIATKÓWKA

MKS Kalisz – Solna Wieliczka, I liga kobiet, sobota, godz. 17. Hala przy ul. Hanki Sawickiej w Kaliszu.
SKF Politechnika Poznańska – Spójnia Stargard, II liga kobiet, sobota, godz. 14. Hala przy ul. Jana Pawła II w Poznaniu.
UKZPS Kościan – WTS Włocławek, II liga kobiet, sobota, godz. 17. Hala na os. Piastowskim w Kościanie.
PTPS II Piła – UKS ZSNS Poznań, II liga kobiet, niedziela, godz. 15. Hala przy ul. 11 Listopada w Pile.
Wilki Wilczyn –Trójka Nakło, II liga mężczyzn (grupa I), sobota, godz. 18. Hala przy ul. Konińskiej w Wilczynie.
SPS Konspol Słupca – Wifama Łódź, II liga mężczyzn, sobota, godz. 18. Hala przy ul. Kopernika w Słupcy.

HOKEJ NA TRAWIE
UKH Start 1954 Gniezno – Lipno Stęszew, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 11. Stadion przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie.
Grunwald Poznań – AZS Politechnika Poznańska, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 12. Stadion przy ul. Promienistej w Poznaniu.

LEKKA ATLETYKA
2. Poznański Bieg Niepodległości, sobota, godz. 10. Start z Alei Niepodległości na wysokości Pomnika Polskiego Państwa Podziemnego w pobliżu kościoła Dominikanów.
7. Luboński Bieg Niepodległości,mistrzostwa Wielkopolski w biegu na 10 km oraz mistrzostwa 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Krzesinach, start biegu głównego, sobota, godz.11.11, ul. Wojska Polskiego w Luboniu.



Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!