18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Szczypiorniści Ostrovii przegrali u siebie z SPR Tarnów

Szczypiorniści Ostrovii przegrali w sobotę we własnej hali z ekipą SPR Tarnów. Biało-czerwoni zagrali bardzo dobrze przez pierwszych 20 minut, przez resztę meczu na parkiecie panowali jednak goście, którzy ostatecznie wygrali 28:25.

Od początku meczu podopieczni trenera Witolda Rojka grali solidnie i już po kilku minutach mieli kilka bramek przewagi, w 20 minucie po trafieniu Mateusza Jedwabnego ostrowska drużyna prowadziła 12:8. Później jednak przyszedł kryzys i to goście zaczęli z łatwością zdobywać bramki, łatwiej im szło też w obronie, dlatego z czterobramkowej przewagi zrobiło się już tylko 13:12 dla gospodarzy.

Po zmianie stron gra Ostrovii nie wyglądała lepiej. Biało-czerwoni starali się atakować bramkę rywali indywidualnie zamiast kombinacyjnie rozbijać obronę tarnowian. Niezbyt dobrze wyglądała też gra w obronie, bywało, że goście z łatwością zdobywali bramki. Zespół Ryszarda Skutnika chciał koniecznie wygrać w Ostrowie, aby na dwie kolejki przed zakończeniem rundy zasadniczej zapewnić sobie utrzymanie w lidze. Mocno zdeterminowanym gościom udało się wyjść na prowadzenie w 35 minucie meczu, przewagi nie oddali już do końca spotkania.

Najwięcej bramek dla ostrowskiej ekipy zdobył Mateusz Jedwabny, 28-letni rozgrywający trafiał do bramki rywali pięciokrotnie. Tym razem słabo zagrał Arkadiusz Galewski. Najskuteczniejszy strzelec I ligi zdobył jedynie 3 gole. Najlepszy w ekipie gości był Jakub Kowalik, który rzucił 5 bramek.

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! Szczypiorniści Ostrovii przegrali u siebie z SPR Tarnów