XVIII Finał Powiatu Ostrowskiego Turnieju w Piłce Nożnej Dzieci o Puchar im. M. Wielgus [ZDJĘCIA]

W Wierzbnie rozegrany został XVIII Finał Powiatu Ostrowskiego Ogólnopolskiego Turnieju w Piłce Nożnej Dzieci o Puchar im. M. Wielgusa. Do rozgrywek na tym szczeblu przystąpiło z naszego terenu siedem drużyn chłopców i trzy drużyny dziewcząt. Zespoły podzielono na grupy, w których rywalizowały systemem każdy z każdym, a następnie mistrzowie grup walczyli o pierwsze miejsce premiowane awansem do finału województwa wielkopolskiego

Kolejnośc końcowa: kategoria chłopców: 1. UKS Orlik Koryta, 2. UKS Bartosz Odolanów, 3. UKS Ekspres Lewków, 4. SP Nabyszyce, 5. UKS Ogniwo Łąkociny, 6. PUKS GIMNASJON-SCC Wierzbno, 7. UKS Wierzbno; kategoria dziewcząt: 1. PUKS GIMNASJON- SCC Wierzbno, 2. UKS Ekspres Lewków, 3. UKS Wierzbno.

Najlepszym bramkarzem turnieju została Oliwia Szymczak UKS Orlik Koryta, a zdobywcą największej ilości bramek Sebastian Bąk z UKS Bartosz Odolanów -7 bramek. Natomiast w rywalizacji dziewcząt najlepszym bramkarzem została Julia Panek z drużyny PUKS GIMNASJON- SCC Wierzbno, królem strzelców Natalia Kukuła- z PUKS GIMNASJON- SCC Wierzbno.