W najbliższą niedzielę, 10 grudnia odbędzie się oficjalna prezentacja zespołu Towarzystwa Żużlowego Ostrovia na sezon 2018.

Wzorem roku ubiegłego żużlowcy, którzy będą reprezentować klub w przyszłym sezonie pojawią się w Galerii Ostrovia by spotkać się z kibicami i mieszkańcami miasta. W niedzielę już od godziny 14.00 będzie można z nimi porozmawiać, natomiast o godzinie 16.00 rozpocznie się oficjalna prezentacja zespołu.

Ostrowski klub poinformował również o akcji pod hasłem „Wspieraj młodych” polegającej na zbiórce pieniędzy na szkółkę żużlową.
– Szkolenie młodzieży było i pozostanie jednym z filarów działania klubu. Chcemy dać kibicom za 4-5 lat możliwość dopingowania ostrowskich wychowanków w walce o ligowe punkty. W ubiegłym sezonie zrobiliśmy sporo w tym kierunku. Mamy świetnego fachowca w osobie Mariusza Staszewskiego, mamy park maszyn. Chcemy jednak aby szkolenie adeptów odbywało się w Ostrowie na wysokim poziomie - mówi prezes Radosław Strzelczyk.
:
Klub proponuje osobom prywatnym, firmom i instytucjom dołączenie do zaszczytnego grona sponsorów szkółki wpłacając darowizny. Każdy ze sponsorów, który wpłaci kwotę 300 zł lub więcej otrzyma w prezencie klubową koszulkę na sezon 2018.

Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!