Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Salos Ostrów przegrał kolejny mecz, ale ugrał seta

ŁB
Salos Ostrów przegrał kolejny mecz
Salos Ostrów przegrał kolejny mecz, ale ugrał seta: Kolejnej porażki doznali siatkarze ostrowskiego Salosu, tym razem polegli w Ozorkowie z tamtejszą Bzurą 1:3.

Salos Ostrów przegrał kolejny mecz, ale ugrał

Ostrowscy siatkarze przegrywają mecz za meczem, ale w każdym z nich starają się jak mogą, aby w każdej akcji wywalczyć punkt. Niestety w sobotę przegrali po raz kolejny, a jedyny wygrany set jest ich dopiero drugim ostrowskiej ekipy w tegorocznych rozgrywkach II ligi grupy 3.

Jedynie na początku spotkania w Ozorkowie beniaminek drugoligowych rozgrywek potrafił nawiązać walkę z gospodarzami. Ostrowianie wygrali pierwszego seta do 18. Później rywale byli jednak zdecydowanie lepsi, kolejne partie wygrali do 10., 16. i 19.

Jedynego wygranego przed sobotą seta ostrowianie wywalczyli w meczu z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Może złą passę Salos przełamie w trzynastej kolejce, bowiem do Ostrowa zawita właśnie ekipa z Tomaszowa. Początek spotkania w najbliższą środę, 11 grudnia, o godz. 19:00, w hali przy Szkole Podstawowej nr 7, ul. Bema 30.

Bzura Ozorków - Salos SL Ostrów Wlkp. 3:1 (18:25, 25:10, 25:16, 25:19)

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! Salos Ostrów przegrał kolejny mecz, ale ugrał seta