Anna Matuszak druga w finale plebiscytu "Nauczyciel na Medal" !

MWE
Anna Matuszak z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Ostrowie Wielkopolskim zajęła drugie miejsce w finale naszego plebiscytu „Nauczyciel na Medal”. Na czwartym miejscu w swoje kategorii uplasowała się Alicja Wenzel.

Głosowanie w decydującym, wojewódzkim etapie zakończyło się w piątek o godzinie 22.00. Losy miejsc na podium ważyły się niemal do ostatnich chwil. Z trójki reprezentantek powiatu ostrowskiego największy sukces odniosła Anna Matuszak. Nauczycielka z ostrowskiego „Ekonomika” zgromadziła 1794 głosy i w kategorii szkół ponadgimnazjalnych po wspaniałym finiszu przesunęła się z trzeciego na drugie miejsce w Wielkopolsce!

W kategorii klas IV-VII i gimnazjów Alicja Wenzel ze Szkoły Podstawowej w Gorzycach Wielkich uplasowała się na czwartej pozycji z dorobkiem 2023 głosów. W kategorii klas I-III Renata Jędrzejak ze Szkoły Podstawowej Edukator w Ostrowie zgromadziła 237 głosów i zajęła miejsce w trzeciej dziesiątce.
Gratulujemy wszystkim uczestniczkom plebiscytu!

Wszyscy laureaci otrzymają tytuł „Nauczyciela na Medal” wraz z pamiątkowym medalem, a także zaproszenie na Wielkopolski Kongres Edukacyjny. Kongres odbędzie się w pierwszej połowie grudnia w Poznaniu i będzie połączony z ceremonią wręczenia nagród.