Centra Ostrów przegrała w Lesznie z Polonią 0:1

Centra Ostrów przegrała w Lesznie z Polonią 0:1. Podopieczni Marka Wojtasiaka, po porażce, spadli na 14 miejsce w tabeli trzeciej ligi.

W pierwszej połowie warunki gry dyktowali leszczynianie. Efekt tej przewagi był taki, że w 42 minucie zdobyli bramkę. Rzut karny pewnie wykorzystał Bogumił Ceglarek. Po zmianie stron gracze z Leszna mieli jeszcze kilka znakomitych sytuacji, ale nie potrafili ich wykorzystać. Do siatki Centry nie potrafił wepchnąć futbolówki Bogumił Ceglarek oraz Patryk Kowalski. Ostrowianie nie zamierzali łatwo się poddać. Walczyli do ostatnich minut, by uratować chociaż remis. Niestety, nie udało się.

Po pięciu ligowych kolejkach Centra ma na swoim koncie 4 punkty i zajmuje 14 miejsce. Już 31 sierpnia ostrowianie na własnym boisku zmierzą się z Elaną Toruń. Drużyna ta ma tylko 3 punkty w swoim dorobku i piłkarze Centry z takim rywalem powinni wygrać jeśli chcą utrzymać się w trzeciej lidze.