Centra remisuje, zwycięstwa Ostrovii i Victorii [ZDJĘCIA]

ŁB

Centra Ostrów zremisowała w sobotę na własnym boisku z Rawią Rawicz 3:3. Ostrowianie prowadzili 1:0 po trafieniu Tomasza Adamiaka, ale goście szybko doprowadzili do remisu. Po zmianie stron to zawodnicy Rawii wyszli na prowadzenie i tym razem nie utrzymało się ono długo. Później miejscowi znów musieli odrabiać straty, do remisu udało im się doprowadzić w 72 minucie. Z trafień dla Centry cieszyli się Marcin Wandzel i Patryk Sikora. Ten pierwszy zdobył gola wyjątkowej urody. Minął kilku rywali szarżował najpierw lewym skrzydłem, a później wpadł w pole karne i mając bardzo mało miejsca technicznym strzałem wpakował piłkę do siatki obok bramkarza przyjezdnych.

Swój mecz wygrali gracze Ostrovii Ostrów, którzy na wyjeździe pokonali Polonię Leszno. Biało-czerwoni triumfowali 4:2, a gole dla zwycięzców zdobywali: Michał Giecz, Miłosz Nowicki i Daniel Kaczmarek, który na listę strzelców wpisywał się dwukrotnie.

Rozdrażnieni ostatnią porażką w Słupcy zawodnicy Victorii Ostrzeszów bardzo chcieli pokonać Victorię Września, z którą spotkali się w sobotę na własnym boisku. Gospodarze od pierwszych chwil tego meczu ruszyli na bramkę rywali i w pierwszym kwadransie już dwukrotnie cieszyli się z goli. Ich autorami byli Patryk Pasiak i Maciej Stawiński. Po przerwie bramki dla biało-niebieskich zdobywali jeszcze Robert Skrobacz i Daniel Cerbiński.

Zdjęcia pochodzą z sobotniego starcia Centry z Rawią.