Kolejne ważne zwycięstwo ostrowian. Ostrovia Ostrów - Piast Kobylin 2:0

W zaległym meczu 23 kolejki piłkarze Ostrovii zmierzyli się z Piastem Kobylin. Na pierwszą bramkę kibice czekali aż do 70 minuty. Wówczas na listę strzelców wpisał się Damian Błaszczyk. Siedem minut później ostrowianie prowadzili już 2:0, a piłkę w siatce Piasta umieścił Tomasz Kempiński

Pierwsza połowa meczu, mimo iż nie padła w niej żadna bramka, mogła się podobać. Już w 8 minicie pięknym strzałem zza pola karnego popisał się Damian Izydorski. Niestety, piłka trafiła w poprzeczkę. Chwilę później ten sam gracz znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości, ale nie zdołał go pokonać. Trzecią szansę na zdobycie bramki ten utalentowany 18-latek miał w 20 minucie. Otrzymał dokładne podanie od Tomasza Kempińskiego, ale jego strzał z ósmego metra wyłapał golkiper z Kobylina.
Tuż przed przerwą na strzał zdecydował się Krzysztof Molka i niewiele brakowało, by zdobył bramkę. Gości po raz drugi uratowała poprzeczka.

Ostrovia Ostrów - Piast Kobylin 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Damian Błaszczyk (70 min.), 2:0 Tomasz Kempiński (77 min.).