Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Koszykarki Ostrovii ograły AZS Uniwersytet Rzeszowski [ZDJĘCIA]

BIN
Koszykarki Ostrovii ograły AZS
Koszykarki Ostrovii ograły AZS Uniwersytet Rzeszowski: Ostrovia pokonała we własnej hali AZS Uniwersytet Rzeszowski 98:57. Mecz był wyrównany jedynie w pierwszej kwarcie.

Koszykarki Ostrovii ograły AZS Uniwersytet Rzeszowski
Koszykarki Ostrovii pokonały we własnej hali AZS Uniwersytet Rzeszowski 98:57. Mecz był wyrównany w pierwszej kwarcie.

W kolejnej podopieczne Kaspra Smektały rozbiły rywalki aż 32:12 i praktycznie zapewniły sobie wygraną. W drugiej połowie ostrowianki kontrolowały wydarzenia na parkiecie powiększając jeszcze przewagę