18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Koszykarki Ostrovii przegrały po dogrywce z JAS-FBG Sosnowiec

Koszykarki Ostrovii przegrały po dogrywce z JAS-FBG Sosnowiec: Mecz w Sosnowcu od samego początku nie układał się ostrowiankom. W 12 minucie przegrywały już 14:23. Podopieczne Kaspra Smektały zupełnie nie radziły sobie z Pauliną Dąbkowską, która zdobywała punkt za punktem.

Mecz w Sosnowcu od samego początku nie układał się ostrowiankom. W 12 minucie przegrywały już 14:23. Podopieczne Kaspra Smektały zupełnie nie radziły sobie z Pauliną Dąbkowską, która zdobywała punkt za punktem. Ostatecznie po 20 minutach koszykarki z Ostrowa miały dziewięć punktów straty do gospodyń - 28:37.

W trzeciej kwarcie ostrowianki zagrały znakomicie. Nie tylko odrobiły starty, ale wyszły na prowadzenie. Po rzucie Agnieszki Misiek Ostrovia wygrywała 44:43, a chwilę później trafiła jeszcze Karolina Kaczmarek i było już 46:43. W ostatnich dziesięciu minutach gra była bardzo wyrównana. Ale osiem sekund przed końcem spotkania sosnowiczanki wygrywały 57:54. Wówczas na rzut za trzy zdecydowała się Karolina Żurkowska i trafiła doprowadzając do dogrywki. Niestety w niej ostrowianki nie zdołały przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.

JAS-FBG Sosnowiec - Ostrovia 68:62 (19:11, 18:17, 6:18, 14:11, dogrywka 11:5)
JAS-FBG: Dąbkowska 34, Stawowska 9, Kaczor 9, Jaworska 7, Piędel 6, Szelwicka 2, Kosałka 1, Hajduk 0, Sikora 0, Rutkowska 0.
Ostrovia: Misiek 15, Trzeciak 11, Żurkowska 10, Parysek 7, Mielczarek 6, Kaczmarek 6, Kudłak 2, Krygowska 2, Czaska 2, Nowicka 1.

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! Koszykarki Ostrovii przegrały po dogrywce z JAS-FBG Sosnowiec