Koszykarski Puchar Polski jedzie do Ostrowa Wielkopolskiego. W finale „Stalówka” pokonała lubelski Start [FOTO]

Adrian Femiak
facebook/Rafał Jakubowicz/Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
W finałowej rozgrywce koszykarze Arged BM Stal Ostrów pokonali Start Lublin 83:76 i to oni mogli wznieść w górę puchar zwycięzców. Wcześniej w półfinale ostrowianie nie dali szans Śląskowi Wrocław (94:87) a Start pokonał zespół King Szczecin (77:70). To kolejny triumf ostrowskiej koszykówki na klubowych pakietach. Dodatkowo zawodnik ostrowskiego klubu Jakub Garbacz został MVP Turnieju Finałowego Suzuki Pucharu Polski.