Maksymilian Dziuba blisko wygranej w plebiscycie Mistrzowie Sportu!

MWE
Pierwsza edycja plebiscytu Mistrzowie Sportu wchodzi w decydującą fazę. W sobotę o godzinie 22.00 zakończy się głosowanie w finale wojewódzkim. Wśród juniorów zdecydowanie prowadzi Maksymilian Dziuba.

Tydzień temu poznaliśmy zwycięzców etapu powiatowego plebiscytu. Awansowali oni do wojewódzkiego finału, zachowując zdobyte głosy. W kategorii Sportowiec Roku w powiecie ostrowskim wygrał piłkarz Ostrovii 1909 Daniel Kaczmarek. W kategorii Sportowiec Junior Roku pierwsze miejsce zajął piłkarz Maksymilian Dziuba. W kategorii Trener Roku wygrała Joanna Kondoł z Kuźma Team (karate). Za Drużynę Roku w powiecie uznano natomiast ekipę Klubu Piłki Ręcznej Ostrovia rocznik 2002/2003.

Z tego grona zdecydowanie najlepiej na szczeblu Wielkopolski radzi sobie wychowanek Akademii Piłkarskiej w Ostrowie trenujący obecnie z Lechem Poznań Maksymilian Dziuba. Na dzień przed zakończeniem głosowania z bardzo dużą przewagą prowadzi w swojej kategorii!

Na wysokim piątym miejscu wśród trenerów plasuje się na chwilę obecną Joanna Kondoł. Daniel Kaczmarek jest siódmy. Bieżące wyniki można śledzić na stronie gloswielkopolski.pl.