Nowe połączenie rusza 13 października 2011 i, jak mówi prezydent Ostrowa Jarosław Urbaniak, znacznie skróci czas dojazdu. - Ustalona jest również stała cena biletu i, co ważne, będą honorowane bilety obu przewoźników ostrowskiego i kaliskiego – dodaje prezydent. Na linii pospiesznej M-E honorowane będą bilety miesięczne obowiązujące na linii M i 19E.
Linia posiadać będzie oznaczenie M-E, a jej czas przejazdu wynosić będzie 38 minut. Linia kursować będzie o pełnych godzinach rozpoczynając odjazdy z dworca PKP w Ostrowie Wielkopolskim o godz. 7.00, a kończąc o godz. 16.00.
Cena biletu jednorazowego normalnego wynosić będzie 5,00 zł, natomiast cena biletu miesięcznego 168,00 zł.
Trasa linii:
OSTRÓW WIELKOPOLSKI-DWORZEC PKP, Głogowska, Kompałły, Kaliska-Spomasz, Al. Wojska Polskiego–Polmozbyt, Górnośląska–Dworzec PKS, Górnośląska-Rogatka, KALISZ–PARCZEWSKIEGO.
Trasa powrotna:
KALISZ-PARCZEWSKIEGO, Harcerska–Rogatka, Górnośląska–Dworzec PKS, Al. Wojska Polskiego–Polmozbyt, Kaliska–Spomasz, Kompałły, Plac Bankowy, OSTRÓW WIELKOPOLSKI-DWORZEC PKP.
Drożeją motocykle sprowadzane z Niemiec
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?