W poniedziałek 25 listopada 2019 roku w Odolanowie odbyło się uroczyste otwarcie dwóch bardzo dużych i kluczowych dla Gminy i Miasta Odolanów inwestycji: zmodernizowanej ul. Ludomiry Namysł oraz Placu Tadeusza Kościuszki. Na tą okoliczność do Odolanowa przyjechało wielu zaproszonych gości

Na oficjalnym otwarciu pojawili się: Poseł na Sejm RP Tomasz Ławniczak, Wicestarosta Ostrowski Roman Pacholczyk, Prezes Banku Spółdzielczego w Dobrzycy Grażyna Palczewska, a także wykonawcy obydwu inwestycji, czyli przedstawiciele firm „Gembiak-Mikstaci” i „Brukarstwo Kasprzak”.

Poniedziałkowe wydarzenia rozpoczęły się przemarszem zaproszonych gości nową ulicą Ludomiry Namysł połączone z symbolicznym przecięciem wstęgi. Podczas przemarszu dało się usłyszeć słowa uznania i podziwu dla fachowo wykonanej inwestycji, która była jednym z priorytetów dla Władz Samorządowych Gminy i Miasta Odolanów.
Bezpośrednio z ul. Ludomiry Namysł udano się spacerem na Plac Kościuszki aby i tam dokonać przecięcia wstęgi i oficjalnie otworzyć przepiękny Plac znajdujący się w samym sercu Odolanowa – Sródmieściu. Modernizacja placu trwała wiele miesięcy, ale efekt końcowy jest zachwycający i wyrażamy głęboką nadzieję, że spełni wymagania nie tylko mieszkańców, ale również wszystkich odwiedzających Odolanów.

Na koniec , wszyscy zaproszeni udali się do Kościoła poewangelickiego, gdzie wręczono bukiety kwiatów Posłowi Tomaszowi Ławniczakowi, oraz Pani Prezes Banku Spółdzielczego Grażynie Palczewskiej.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!