Ostrovia i Centra przegrały swoje mecze z Jarotą i Nielbą [ZDJĘCIA]

Ostrovia - Jarota
Ostrovia - Jarota Łukasz Bartczak
Piłkarze Ostrovii przegrali w derbach południowej Wielkopolski z jarocińską Jarotą 0:1, a Centra poległa w Wągrowcu, podopieczni Marka Wojtasiaka również przegrali 0:1

W Ostrovii po trudach pucharowego meczu odpoczywali Damian Czech i Tomasz Kempiński.

Jedyny gol padł w 44 minucie spotkania. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka odbiła się o poprzeczkę ostrowskiej bramki i w zamieszaniu do siatki skierował ją Jędrzej Ludwiczak. Wcześniej biało-czerwoni stworzyli kilka niegroźnych sytuacji. W 40 minucie po rzucie rożnym obok słupka główkował Dariusz Reyer, a kilkadziesiąt sekund później metr nad bramką uderzył Kamil Kucharski.

Po zmianie stron trener Piotr Konstanciak dokonał zmian. Kibice liczyli, że to poprawi jakość gry ostrowskiego zespołu. W poprzednich meczach tak właśnie było. Tym razem jednak nie. Groźnych akcji odnotowaliśmy jak na przysłowiowe lekarstwo. W 72 minucie uderzenie z rzutu wolnego Błażeja Cyferta pewnie wyłapał młody bramkarz Jaroty. 6 minut później do wykonania stałego fragmentu gry podszedł Daniel Kaczmarek, ale uderzył nad poprzeczką.

Biało-czerwoni oczywiście nie pocieszeni opuszczali plac gry. Na szczęście wyniki pozostałych spotkań 9. Kolejki poukładały się dobrze i Ostrovia 1909 traci tylko 3 punkty do liderującego Sokoła Kleczew.

Ostrovia 1909 – Jarota Jarocin 0:1 (0:1)
Bramka: 0:1 Jędrzej Ludwiczak (44’)

Ostrovia 1909: Szymański - Krawczyk, Reyer, Cyfert, Błaszczyk, Szymanowski (65’ Kaczmarek), Kucharski (62’ Frąckowiak), Rusek, Janoś (67’ Perz), Giecz, Michalski (75’ Majer).

Nielba Wągrowiec - Centra Ostrów Wielkopolski 1:0 (0:0)
Bramka: Paweł Wicher (60'),

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! Ostrovia i Centra przegrały swoje mecze