Ostrovia Ostrów przegrywa po raz czwarty. Tym razem z KSSPR

BIN
Szczypiorniści przegrali po raz czwarty
Ostrovia Ostrów przegrywa po raz czwarty. Tym razem z KSSPR: Szczypiorniści Ostrovii bardzo ambitnie walczyli z KSSPR Końskie, ale niestety zaliczyli czwartą porażkę w sesonie 27;29.

Szczypiorniści Ostrovii bardzo ambitnie walczyli z KSSPR Końskie, ale niestety zaliczyli czwartą porażkę w sezonie 27;29.

Ostrowianie bili się o korzystny rezultat do ostatnich sekund tego p-ojedynki. W 58 minucie, po bramce z rzutu karnego najskuteczniejszego w tym spotkaniu wśród konecczan Tomasza Napierały, gospodarze prowadzili 28:24. Wydawało się, że emocje się skończyły. Tymczasem nie mający nic do stracenia podopieczni Witolda Rojska w ciągu minuty zdobyli trzy bramki nie tracąc żadnej i w 59 minucie przegrywali tylko 27:28. Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy. Wynik meczu ustalił Mateusz Gmerek,
dla którego było to... pierwsze trafienie w tym pojedynku.