Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty przegrali z Ostrovią 0:2 [ZDJECIA]

Kamil Bachorz
Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty przegrali z Ostrovią 0:2
Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty przegrali z Ostrovią 0:2 Kamil Bachorz
Jarota Jarocin przegrała z Ostrovią Ostrów Wielkopolski 0:2. Podopieczni Jędrzeja Kędziory od 8. minuty grali w osłabieniu, bo czerwoną kartką został ukarany Marcin Wojciechowski.

Pierwszą akcję w meczu stworzyli gospodarze. Już w 1. minucie bramkarza Ostrovii próbował zaskoczyć Hubert Oczkowski, ale jego strzał był niecelny. W 8. minucie Marcin Wojciechowski brutalnie sfaulował Damiana Michalskiego i sędziujący to spotkanie Michał Woś z Zamościa ukarał piłkarza Jaroty czerwoną kartką. Chwilę później doskonałą sytuację do zdobycia bramki zmarnował Krzysztof Molka. Piłka po jego uderzeniu minęła światło bramki. W 29. minucie Michał Woś dopatrzył się faulu Karola Szymańskiego na Bartoszu Szepecie i wskazał na „wapno”. Jedenastkę pewnie wykorzystał Maciej Kowalski-Haberek i goście prowadzili 1:0. Jeszcze w pierwszej części gry do wyrównania mógł doprowadzić Damian Pawlak, ale jego uderzenie obronił Bartosz Pawłowski.

Po zmianie stron pierwsi groźną sytuację mieli piłkarze z Ostrowa Wielkopolskiego. W 63. minucie Karola Szymańskiego próbował zaskoczyć Krzysztof Gościniak. Jednak bramkarz Jaroty obronił uderzenie napastnika Ostrovii. W odpowiedzi piłka po uderzeniu przez Karola Danielaka przeleciała obok bramki. W 70. minucie Krzysztof Gościniak znalazł się w sytuacji sam na sam z Karolem Szymański. Były gracz jarocińskiego zespołu pewnie pokonał bramkarza gospodarzy i tym samym podwyższy wynik spotkania na 2:0. Pod koniec meczu doskonałą sytuację zmarnował Robert Skrobacz. Piłka po jego uderzeniu przeleciała obok słupka.

Jarota Jarocin – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0:2 (0:1)
Bramki:
1:0 – Maciej Kowalski-Haberek (29.), 2:0 – Krzysztof Gościniak (70.)

Jarota Jarocin:
Szymański – Kieliba, Oczkowski, Garbarek (81. Nawrocki)) – Danielak, Wojciechowski, Skokowski, Grobelny (80. Czabański) – Pawlak, Antkowiak (46. Ludwiczak), Bartoszak

Ostrovia Ostrów Wielkopolski: Pawłowski – Krawczyk, Rejer, Czech, Błaszczyk – Szepeta (84. Wrzesiński)), Kowalski-Haberek, Molka, Gościniak, Michalski (74. Skrobacz) – Szymanowski (90+2 Izydorski)