Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Ostrovia Ostrów wygrała horror z ŚKPR Świdnica [ZDJĘCIA]

Ostrovia Ostrów wygrała z ŚKPR Świdnica
Ostrovia Ostrów wygrała z ŚKPR Świdnica: Piłkarze ręczni pokonali po dramatycznym boju zespół ze Świdnicy 28:27. Zwycięską bramkę zdobył Piotr Kierzek. Ostrowianie wygrali czwarty mecz z rzędu

Początek meczu należał do biało-czerwonych. Grali oni bardzo dobrze w obronie, choć pod koniec pierwszej połowy dali sobie rzucić kilka łatwych bramek. Podopieczni Witolda Rojka do szatni schodzili jednak z przewagą 15:12.

Po przerwie z ostrowian uszło powietrze, przestali dobrze bronić, a ich ataki były słabe. Drużyna ze Świdnicy podbudowana golami odzyskiwała pewność siebie. W 38 minucie meczu było już tylko 18:17 dla Ostrovii. W ostatnich minutach meczu ostrowianie popełnili zbyt dużo błędów i doprowadzili do niepotrzebnej nerwowej końcówki. W 55 minucie było 24:24, a chwilę później goście wyszli na prowadzenie27:28. W końcówce Filip Tarko świetnie jednak bronił, a zwycięską bramkę zdobył Piotr Kierzek i dwa punkty zostały w Ostrowie.

KPR Ostrovia - ŚKPR Świdnica 28:27 (15:12)

Adamczyk, Tarko, Galewski 10, Dutkiewicz 6, Jedwabny 4, Bielec 4, Kierzek 2, Sobczak 2