Ostrovia Ostrów zremisowała w Poznaniu, a mogła wygrać [ZDJĘCIA]

BIN
Ostrovia remisuje w Poznaniu z Wartą
Ostrovia remisuje w Poznaniu z Wartą Waldemar Wylegalski
Ostrovia Ostrów zremisowała w Poznaniu, a mogła wygrać: Znakomicie zaprezentowali się w Poznaniu piłkarze Ostrovii, którzy zremisowali z Wartą 1:1. Przy odrobinie szczęścia mogli nawet wywalczyć trzy punkty.

Ostrovia Ostrów zremisowała w Poznaniu, a mogła wygrać
Gracze poznańskiej Warty od pierwszych minut ruszyli do ataków. Ostrowianie mieli spore problemy, by wyjść z własnej połowy. Mimo olbrzymiej przewagi gracze z Poznania nie potrafili pokonać golkipera Ostrovii, gdyż doskonale spisywała się ostrowska obrona. Najgroźniejszego napastnika gospodarzy Grzegorza Rasiaka skutecznie pilnował Damian Czech. Były reprezentant Polski miał swoje okazje bramkowe już w pierwszej połowie. W 32 minucie po jego strzale doskonale interweniował Bartosz Pawłowski.
Biało-czerwoni rywalom zagrozili dopiero w końcówce pierwszej połowie. Kilkadziesiąt metrów z piłką przebiegł Krzysztof Gościniak, ale jego strzał okazał się nieskuteczny.

Po zmianie stron do śmielszych ataków ruszyli piłkarze Ostrovii. W 52 minucie piłkę w pole karne wrzucił Marek Szymanowski, celnym uderzeniem głową popisał się Tomasz Kempiński. Od tego momentu do szturmu ruszyli gospodarze. W 70 minucie niefortunnie ręką w polu karnym zagrał Dariusz Reyer i sędzia wskazał na 11 metr. Celnym strzałem do remisu doprowadził Grzegorz Rasiak. W końcówce meczu w dobrej sytuacji znalazł się Krzysztof Gościniak, ale uderzył nad bramką miejscowych.

Wynik
Warta - Ostrovia 1909 1:1 (0:0)

Bramki: 0:1 Tomasz Kempiński (52 min.), 1:1 Grzegorz Rasiak (70 min.)

Warta Poznań: Paweł Beser, Przemysław Kocot, Łukasz Jasiński, Alain Ngamayama, Dawid Jasiński, Maciej Scherfchen (Artur Marciniak 69'), Adrian Bartkowiak, Michał Ciarkowski, Błazej Nowak, Michał Goliński (Paweł Piceluk 58'), Grzegorz Rasiak (Karol Gregorek 88').

Ostrovia: Bartosz Pawłowski – Kamil Krawczyk, Dariusz Reyer, Damian Czech, Damian Błaszczyk, Michał Wrzesiński (Bartosz Szepeta 63’), Maciej Kowalski-Haberek, Krzysztof Molka, Marek Szymanowski (Damian Michalski 72’), Krzysztof Gościniak, Tomasz Kempiński (Robert Skrobacz 90’).

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! Ostrovia Ostrów zremisowała w Poznaniu, a mogła wygrać