Pot, zmęczenie i łzy szczęścia – 58. Bieg Republiki Ostrowskiej – Ostrów Wielkopolski na podium!

Martyna Praska
Grupa KS STAL LA Ostrów Wielkopolski.

Miejsce 1 - Kacper Adamczak
Miejsce 2 - Dawid Borowski
Miejsce 3 - Robert Kulesza
Grupa KS STAL LA Ostrów Wielkopolski. Miejsce 1 - Kacper Adamczak Miejsce 2 - Dawid Borowski Miejsce 3 - Robert Kulesza M. Praska
W niedzielę 24 października w Ostrowie Wielkopolskim odbył się 58. Bieg Republiki Ostrowskiej. Rozgrzewka uczestników zaczęła się już w Parku Miejskim przed godziną 12:00, gdzie wielu startujących przygotowywało się do rywalizacji. W wydarzeniu udział wzięło 500 osób. Na podium po 30 latach stanął ostrowianin - Kacper Adamczak z KS STAL LA Ostrów Wielkopolski, który ukończył bieg z czasem 31:09. Grupa KS STAL LA zdominowała wyścig i w całości zajęła miejsca na podium. Jako drugi bieg na dystansie 10 km ukończył Dawid Borowski KS STAL LA, a trzeci Robert Kulesza również z KS Stal LA. Wśród damskich zawodniczek najszybsza była Joanna Susmanek z Wrocławia, która zdobyła pierwsze miejsce w wyścigu, druga na podium stanęła Patrycja Rolnik z Gostynia, miejsce trzecie wywalczyła Martyna Czerwik z Głogowa. Prezentujemy obszerną galerię z 58. Biegu Republiki Ostrowskiej, może znajdziecie się na zdjęciach.