MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Prognoza pogody na tydzień dla Ostrowa Wielkopolskiego. Jaka będzie pogoda od jutra (20.06) do wtorku?

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Pogoda w Ostrowie Wielkopolskim na tydzień to coś, czego szukasz? Świetnie trafiłeś. Prezentujemy aktualną tygodniową prognozę pogody. Zaczynamy od jutra i przedstawiamy prognozę pogody na kolejne dni. Jaka będzie pogoda w najbliższym tygodniu w Ostrowie Wielkopolskim? Porównaj prognozę pogody od jutra, 20.06), do wtorku, 25.06 i przekonaj się, kiedy pogoda będzie najbardziej sprzyjała spacerom czy innej aktywności na zewnątrz. Zwróć uwagę nie tylko na prognozowaną temperaturę w ciągu dnia, ale również w nocy.

Pogoda na tydzień w Ostrowie Wielkopolskim: czwartek, 20.06

W ciągu dnia w czwartek w Ostrowie Wielkopolskim w najcieplejszym momencie dnia możemy spodziewać się 23°C. W nocy natomiast przewidywana temperatura wynosić będzie 14°C.

W oparciu o prognozy pogody dla Ostrowa Wielkopolskiego na czwartek możemy stwierdzić, że nie będzie padać tego dnia. Jeśli chodzi o wiatr, to według pogody na 7 dni dla Ostrowa Wielkopolskiego, w czwartek możemy spodziewać się podmuchów o maksymalnej prędkości do 9 km/h. Odczuwalna temperatura może przez to wynosić 22°C. Natomiast kierunek wiatru w czwartek będzie zachodni.

Indeks promieniowania UV na czwartek wynosi 7, co oznacza wysokie zagrożenie podczas dłuższego przebywania na słońcu. Noś okulary przeciwsłoneczne, używaj kremów z filtrem SPF15 lub wyższym, ochraniaj ciało jasnymi ubraniami oraz nakryciami głowy, ograniczaj czas przebywania na słońcu od 2 do 3 godzin przed i po górowaniu Słońca, czyli od około 11:00 do 16:00 w lecie.
Oto przewidywane warunki meteorologiczne na czwartek, 20.06.2024:

 • Temperatura w dzień: 23°C.
 • Temperatura w nocy: 14°C.
 • Wiatr: 9  km/h
 • Kierunek wiatru: zachodni.
 • Prawdopodobieństwo opadów: 7%.
 • Indeks promieniowania UV: 7.0

ZOBACZ KONIECZNIE

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Pogoda na tydzień w Ostrowie Wielkopolskim: piątek, 21.06

Za dnia w Ostrowie Wielkopolskim słupki rtęci powinny pokazać 31°C w cieniu w najcieplejszym momencie dnia. To będzie upalny dzień. Poszukaj ochłody i pamiętaj o nakryciu głowy. Z kolei w nocy z piątku na sobotę spodziewać się możemy temperatur rzędu 19°C.

W oparciu o prognozy pogody dla Ostrowa Wielkopolskiego na piątek możemy stwierdzić, że nie będzie padać tego dnia. Jeśli chodzi o wiatr, to według pogody na 7 dni dla Ostrowa Wielkopolskiego, w piątek możemy spodziewać się podmuchów o maksymalnej prędkości do 14 km/h. Odczuwalna temperatura może przez to wynosić 29°C. Natomiast kierunek wiatru w piątek będzie południowo-wschodni.

Indeks promieniowania UV na piątek wynosi 7, co oznacza wysokie zagrożenie podczas dłuższego przebywania na słońcu. Noś okulary przeciwsłoneczne, używaj kremów z filtrem SPF15 lub wyższym, ochraniaj ciało jasnymi ubraniami oraz nakryciami głowy, ograniczaj czas przebywania na słońcu od 2 do 3 godzin przed i po górowaniu Słońca, czyli od około 11:00 do 16:00 w lecie.
Oto przewidywane warunki meteorologiczne na piątek, 21.06.2024:

 • Temperatura w dzień: 31°C.
 • Temperatura w nocy: 19°C.
 • Wiatr: 14  km/h
 • Kierunek wiatru: południowo-wschodni.
 • Prawdopodobieństwo opadów: 22%.
 • Indeks promieniowania UV: 7.0

Sprawdź produkty w korzystnych cenach

Materiały promocyjne partnera

ZOBACZ KONIECZNIE

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Pogoda na tydzień w Ostrowie Wielkopolskim: sobota, 22.06

Spodziewana temperatura w sobotę w Ostrowie Wielkopolskim to 26°C. Natomiast w nocy z soboty na niedzielę temperatura może spaść do 13°C.

Jak twierdzą meteorolodzy, w sobotę szansa na pojawienie się opadów w Ostrowie Wielkopolskim będzie na poziomie 58%. Opady deszczu mogą wynieść ok. 3 mm. Jeśli chodzi o wiatr, to według pogody na 7 dni dla Ostrowa Wielkopolskiego, w sobotę możemy spodziewać się podmuchów o maksymalnej prędkości do 17 km/h. Odczuwalna temperatura może przez to wynosić 24°C. Natomiast kierunek wiatru w sobotę będzie zachodni.

Indeks promieniowania UV na sobotę wynosi 7, co oznacza wysokie zagrożenie podczas dłuższego przebywania na słońcu. Noś okulary przeciwsłoneczne, używaj kremów z filtrem SPF15 lub wyższym, ochraniaj ciało jasnymi ubraniami oraz nakryciami głowy, ograniczaj czas przebywania na słońcu od 2 do 3 godzin przed i po górowaniu Słońca, czyli od około 11:00 do 16:00 w lecie.
Oto przewidywane warunki meteorologiczne na sobotę, 22.06.2024:

 • Temperatura w dzień: 26°C.
 • Temperatura w nocy: 13°C.
 • Wiatr: 17  km/h
 • Kierunek wiatru: zachodni.
 • Prawdopodobieństwo opadów: 58%.
 • Indeks promieniowania UV: 7.0

ZOBACZ KONIECZNIE

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Pogoda na tydzień w Ostrowie Wielkopolskim: niedziela, 23.06

W ciągu dnia w niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim w najcieplejszym momencie dnia możemy spodziewać się 22°C. Z kolei w nocy z niedzieli na poniedziałek spodziewać się możemy temperatur rzędu 14°C.

W oparciu o prognozy pogody dla Ostrowa Wielkopolskiego na niedzielę możemy stwierdzić, że nie będzie padać tego dnia. Jeśli chodzi o wiatr, to według pogody na 7 dni dla Ostrowa Wielkopolskiego, w niedzielę możemy spodziewać się podmuchów o maksymalnej prędkości do 13 km/h. Odczuwalna temperatura może przez to wynosić 24°C. Natomiast kierunek wiatru w niedzielę będzie wschodni.

Indeks promieniowania UV na niedzielę wynosi 1, co oznacza brak zagrożenia dla zdrowych osób.
Oto przewidywane warunki meteorologiczne na niedzielę, 23.06.2024:

 • Temperatura w dzień: 22°C.
 • Temperatura w nocy: 14°C.
 • Wiatr: 13  km/h
 • Kierunek wiatru: wschodni.
 • Prawdopodobieństwo opadów: 19%.
 • Indeks promieniowania UV: 1.0

Rowery i akcesoria w korzystnych cenach

Materiały promocyjne partnera

ZOBACZ KONIECZNIE

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Prognoza pogody na tydzień dla Ostrowa Wielkopolskiego: poniedziałek, 24.06

Za dnia w Ostrowie Wielkopolskim słupki rtęci powinny pokazać 19°C w cieniu w najcieplejszym momencie dnia. Z kolei w nocy z poniedziałku na wtorek spodziewać się możemy temperatur rzędu 14°C.

Według szacunków, prawdopodobieństwo pojawienia się opadów deszczu w Ostrowie Wielkopolskim wynosić będzie 33%. Opady deszczu mogą wynieść ok. 1 mm. Jeśli chodzi o wiatr, to według pogody na 7 dni dla Ostrowa Wielkopolskiego, w poniedziałek możemy spodziewać się podmuchów o maksymalnej prędkości do 19 km/h. Odczuwalna temperatura może przez to wynosić 17°C. Natomiast kierunek wiatru w poniedziałek będzie północno-wschodni.

Indeks promieniowania UV na poniedziałek wynosi 4, co oznacza średnie zagrożenie podczas dłuższego przebywania na słońcu. Noś okulary przeciwsłoneczne, ochraniaj ciało ubraniami i nakryciem głowy. W południe, gdy promieniowanie jest najintensywniejsze, poszukaj zacienionego miejsca.
Oto przewidywane warunki meteorologiczne na poniedziałek, 24.06.2024:

 • Temperatura w dzień: 19°C.
 • Temperatura w nocy: 14°C.
 • Wiatr: 19  km/h
 • Kierunek wiatru: północno-wschodni.
 • Prawdopodobieństwo opadów: 33%.
 • Indeks promieniowania UV: 4.0

ZOBACZ KONIECZNIE

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na ostrow.naszemiasto.pl Nasze Miasto