Szczypiorniści Ostrovii nie dali rady Olimpowi Grodków

Szczypiorniści Ostrovii nie dali rady Olimpowi Grodków: Po dobrym meczu z MKS Kalisz gracze Ostrovii rozbudzili nadzieje swoich kibiców. Niestety, w kolejnym pojedynku zagrali już znacznie gorzej i pzregrali z Olimpem Grodków 26:33.

W 15 minucie szczypiorniści Ostrovii prowadzili 5:3. Ale goście szybko wyrównali i wypracowali sobie trzy bramki przewagi. Podopieczni Witolda Rojka starali się zatrzymać rozpędzonych rywali, ale zupełnie sobie nie radzili. Gdyby nie fantastyczna gra w bramce Filipa Tarko, to pewnie już w pierwszej połowie piłkarze z Grodkowa zapewniliby sobie wygraną. W drugiej połowie ostrowianie jeszcze raz postawili wszzystko na jedną kartę. Zagrali odważniej z ataku i bardziej agresywnie w obronie. W 49 minucie rzut karny na bramkę zamienił Paweł Dutkiewicz i Ostrovia pzregrywała tylko różnicą jednej bramki - 21:22. Ale to wszystko na co było stać w tym dniu ostrowian.

- W pojedynku z Grodkowem zaprezentowaliśmy się bardzo kiepsko - mówi Witold Rojek, trener Ostrovii. - Walczymy o utrzymanie i z takimi drużynami i to na własnym parkiecie powinniśmy wygrywać.

Ostrovia - Olimp Grodków 26:33 (12:14)
Ostrovia: Tarko, Adamczyk. Foluszny - Galewski 9, Dutkiewicz 6, Jedwabny 5, Kierzek 3, Czerwiński 2, Górecki 1, Sobczak 0, Wojciechowski 0, Dycfeld 0, Górny 0, Bielec 0, Pernak 0, Stempniak 0.

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku! Szczypiorniści Ostrovii nie dali rady Olimpowi Grodków