Triathlon. Kaliszanka Natalia Krawczyk z medalem mistrzostw Europy AG

Mariusz Kurzajczyk
W Monachium o medale Mistrzostw Europy na dystansie sprinterskim walczyli age grouperzy. Znakomicie spisała się nich kaliszanka Natalia Krawczyk, która zdobyła brązowy medal!

Mistrzostwa Europy AG na dystansie sprinterskim w Olympiapark München były szczęśliwe dla Natalii Krawczyk. W kategorii wiekowej 30-34 lata kaliszanka zajęła trzecie miejsce i zdobyła brązowy medal.

Pokonanie trasy 1/8 IM zajęło jej 1:08:58. Czas poszczególnych konkurencji: pływanie - 10:14 (T1: 1:54), rower - 36:30 (T2: 1:06), bieg - 19:16.

Przypomnijmy, że Natalia Krawczyk to aktualna mistrzyni Polski na dystansie sprinterskim.

Armagedon w Kamieniu. Pod Kaliszem rywalizowali miłośnicy ek...