Ważne zwycięstwo na wyjeździe ostrowskich piłkarzy. Lubuszanin Trzcianka - Ostrovia 1909 Ostrów 0:2

BIN
Piłkarze Ostrovii pokonali na wyjeździe Lubuszanina Trzcianka 2:0. To bardzo ważne trzy punkty, które pozwalają podopiecznym Marka Nowickiego utrzymać kontakt z czołówką trzeciej ligi

Dwa punkty Ostrovii
Pierwszą bardzo groźną akcję ostrowianie przeprowadzili już w 7 minucie. Po wrzutce Macieja Stawińskiego główkował Tomasz Kempiński, ale piłkę nad poprzeczką przerzucił na rzut rożny golkper drużyny z Trzcianki. Później na bramkę Lubuszanina strzelał Krzysztof Molka i Maciej Stawiński, ale bramkarz gospodarzy był na posterunku. W 20 minucie zza pola karnego strzał oddał Damian Michalski i ku zaskoczeniu samego zawodnika Ostrovii piłka po dłoniach golikipera gospodarzy wpadła do siatki. Po stracie bramki gospodarze rzucili się do odrabiania strat. Dwukrotnie Ostrovię przed utratą bramki ratował Damian Sadowski.

Po przerwie gracze Lubuszanina postawili wszytko na jedną kartę. W 65 minucie uderzenie z dystansu Łukasza Skwarka obronił bramkarz ostrowskiego zespołu. Ostrovia oddała pole rywalowi i spokojnie czekała na swoje okazje. W 82 minucie szybką akcję wykorzystał Maciej Stawiński nie dając szans bramkarzowi Lubuszanina.