Wielkie otwarcie kina Helios w Ostrowie Wielkopolskim!

Materiał informacyjny HELIOS S.A.
Cztery nowoczesne sale, komfortowe fotele oraz wygodne kanapy, repertuar uwzględniający najlepsze produkcje oraz doskonała, filmowa atmosfera – najnowsze kino w ostrowskiej Galerii Ostrovia otwarte będzie już 18 czerwca! Z tej okazji widzowie będą mogli liczyć na szereg atrakcji – zarówno na ekranie, jak i w nowoczesnym foyer kina.

Helios odda w ręce mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego nowoczesny, a zarazem klimatyczny obiekt gwarantujący spektakularne emocje kinowe. W multipleksie wyjątkową jakość odbioru zapewnią między innymi rewelacyjny dźwięk DOLBY DIGITAL 5.1 oraz technologia DepthQ 3D. Wysoki poziom komfortu zapewnią lekkie, niestandardowe okulary 3D, które po zakupie każdy z widzów będzie mógł wziąć do domu i korzystać z nich przy następnych wizytach w ostrowskim kinie.

Od początku działalności Helios zadba o szeroki wybór filmów spośród premierowych propozycji, zarówno rodzimego, jak i światowego kina. Z pewnością zadowoleni będą kinomani w każdym wieku! Podobnie jak w pozostałych obiektach, także w Ostrowie Wielkopolskim pojawią się różnorodne projekty specjalne, wśród których warto wymienić Kino Kobiet – wyjątkowe seanse z licznymi konkursami tylko dla pań, Kino Konesera – cykliczne pokazy filmów wybitnych reżyserów, najlepszych produkcji kina niezależnego nagradzane na międzynarodowych festiwalach, czy też Nocne Maratony Filmowe – jedyne w swoim rodzaju przeżycie dla prawdziwych miłośników kina. Ponadto specjalnie z myślą o młodych widzach, w co drugą niedzielę miesiąca kino organizować będzie także Filmowe Poranki ze specjalnym bajkowym repertuarem, wzbogacone atrakcjami oraz konkursami.

Nie od dziś wiadomo, że kino to znakomity pomysł na randkę. Dla miłośników romantycznych seansów Helios, poza znakomitym repertuarem, przygotował także nie lada gratkę - w ostatnich rzędach wszystkich sal znajdują się podwójne, wygodne kanapy. Wszyscy zakochani będą mogli przytulać się do woli podczas komedii romantycznej, a także ściskać z całych sił podczas przerażającego horroru!

W najnowszym kinie Helios obowiązywać będzie unikalna oferta, w ramach której widzowie będą mogli cieszyć się promocyjnymi cenami każdego dnia! Poza Superwtorkiem, czyli wtorkowymi seansami w znakomitej, stałej cenie, w pozostałych dniach na kinomanów czekać będzie oferta „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, w ramach której niższe ceny biletów są dostępne na jeden dzień przed planowanym seansem, a najkorzystniejsze minimum trzy dni przed. To widzowie zdecydują jaką kwotę zaoszczędzić. Atrakcyjne ceny dotyczą również uwielbianych przez widzów filmów familijnych. Filmy 3D można będzie można zobaczyć w tej samej cenie co 2D (w przypadku braku własnych okularów 3D, do ceny biletu należy doliczyć tylko 3 zł).

Najnowocześniejsza technologia, klimatyczne wnętrza, krystalicznie czysty obraz oraz niesamowite wrażenia dźwiękowe, wyjątkowy premierowy repertuar oraz wyśmienita atmosfera – nowe kino Helios z pewnością skradnie serca wszystkich mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego!

Dodaj ogłoszenie