Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Wygrana Ostrovii w meczu z GTK Wejherowo

Ostrowianki zdobyły bardzo ważne punkty i są coraz bliżej utrzymania

Od pierwszych minut spotkanie Ostrovii z GTK Wejherowo było bardzo wyrównane. Prowadzenie zmienialo się jak w kalejdoskopie, a żadna z drużyn nie potrafiła wywalczyć sobie znaczącej przewagi

Po 15 minytach ostrowianki wygrywały tylko 30:27. W końcu jednak rzutami za trzy punkty popisała się Karolina Kaczmarek oraz Martyna Cebulska i podopieczne Piotra Czaski prowadziły już 36:29. Przewagę utrzymały do końca drugiej kwarty. W tej częsci spotkania bardzo dobrze spisywała się rozgrywająca Ostrovii, Martyna Cebulska. Zdobyła 12 punktów i do tego zaliczyła 3 asysty i 3 zbiórki.

Trzecią kwartę ostrowianki rozpoczeły od mocnego uderzenia. Po trafieniach Agaty Krygowskiej i Magdaleny Parysek prowadziły już 51:38. Do końca meczu kontrolowały to co działo się na boisku i zdobyły kolejne dwa punkty.