Zbliża się wielki koncert w Kielcach. Wakacyjna Trasa Dwójki zaskoczyła repertuarem

Materiał informacyjny TVP
Maryla Rodowicz, Aleksandra Szwed, Kasia Moś, Czadoman, After Party, Mig, Camasutra, Francesco Mont, Elena Tsagrinou i wiele innych gwiazd wystąpi w jednym miejscu, 8 sierpnia na scenie kieleckiego amfiteatru. Takiego muzycznego widowiska jeszcze nie było na Wakacyjnej Trasie Dwójki! To wyjątkowa okazja, aby wziąć udział w najgłośniejszym wydarzeniu tego lata. Wszystko to już w najbliższą niedzielę w Kielcach. Transmisja na żywo z imprezy rozpocznie się na kanale TVP2 punktualnie o godzinie 20:40.

*

Bez wątpienia będzie to najgorętsza noc tego lata! Już w najbliższą niedzielę na scenie kieleckiego amfiteatru zobaczymy wspaniałych artystów, którzy zaprezentują swoje show w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki. Tylu gwiazd muzycznych w jednym miejscu już dawno nie było. Organizatorzy niedzielnego koncertu zapowiedzieli także energetyczne pokazy tańca w wykonaniu tancerzy Augustina Egurroli. To trzeba zobaczyć na żywo!

Muzyczny repertuar w Kielcach
Patrząc na zaprezentowany repertuar możemy śmiało rzec, że czeka nas niesamowita noc w Kielcach, które są gospodarzem siódmego przystanku Wakacyjnej Trasy Dwójki. Scenę podbiją królowie disco, w składzie: Czadoman, After Party, Mig, Camasutra i Łobuzy. Amfiteatr rozświetlą również dwie królowe - Maryla Rodowicz, która zaśpiewa swoje największe przeboje - „Małgośka”, „Sing Sing”, czy „Kolorowe Jarmarki”. Drugą królową będzie Jadwiga Andegaweńska z serialu „Korona królów”. W tę rolę wcieliła się Dagmara Bryzek – utalentowana aktorka i… wokalistka. W niedzielę wykona „Dyskotekowy bal”, wielki hit Anny Jantar. Nie zabraknie także muzycznych duetów. Aleksanda Szwed i Paweł Skiba wykonają wspólnie gorący, letni hit „Coco Jamboo”.

Kielce rozgrzeje także wspaniała Kasia Moś. W jej wykonaniu usłyszymy przebój Bonnie Tyler „Holding Out For A Hero” oraz „Hot n Cold” – światowy hit Katy Perry.

Zagraniczne gwiazdy
To nie koniec niespodzianek. Na scenę wkroczą również zagraniczne sławy. Zaśpiewa m.in. Elena Tsagrinou z Cypru i Albina z Chorwacji, które wzięły udział w konkursie Eurowizji. Atmosferę podkręci show Francesco Monte z Włoch, który zaprezentuje publiczności swój nowy singiel. Wart uwagi jest fakt, że będzie to światowa premiera telewizyjna tego utworu. Scenę rozgrzeje również występ ognistej wokalistki Yulii Belei. Artystka wykona gorący hit „Kanikuły”, a także utwór pochodzący z serialu „Kozacka miłość”.

Atrakcje dla widzów TVP2
Koncert poprowadzi niezwykle energetyczny duet w składzie: Małgorzata Opczowska i Tomasz Kammel. Back-stage we władanie wezmą: Ida Nowakowska i Norbi. Nie zabraknie niespodzianek dla widzów TVP2. Organizatorzy przygotowali interaktywne konkursy i ciekawe zabawy. To doskonała okazja, aby pozdrowić bliskich, podzielić się rodzinnymi zdjęciami lub przesłać krótkie filmiki z wakacji. Autorzy najciekawszych produkcji otrzymają atrakcyjne nagrody.

Mapa Wakacyjnej Trasy Dwójki
Na trasie rozśpiewanej ekipy Dwójki znajduje się jeszcze kilka miast. Uwielbianych przez publiczność artystów usłyszymy także w Ostródzie (15 sierpnia), Chełmie (22 sierpnia) oraz w Sopocie (29 sierpnia), kiedy to odbędzie się wielki finał wakacyjnej uczty muzycznej.

Materiał oryginalny: Zbliża się wielki koncert w Kielcach. Wakacyjna Trasa Dwójki zaskoczyła repertuarem - Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie