18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Zwycięstwo z warszawiankami było tuż, tuż. Ostrovia - AZS 60:62 [ZDJĘCIA]

Po dwóch ligowych kolejkach koszykarki Ostrovii nadal są bez zwycięstwa. Podopieczni Kaspra Smektały przegrały ostatnio na własnym parkiecie z AZS Uniwersytet Warszawski 60:62

Po porażce ze Ślęzą Wrocław ostrowianki bardzo chciały zdobyć dwa punkty we własnej hali. Ale od samego początku mecz z AZS nie układał się po ich myśli. Ponieważ nie trafiały z dystansu zmuszone były grać pod kosz. Tyle tylko, że rywalki zacieśniały strefę podkoszową uniemożliwiając oddawanie łatwych rzutów spod samej tablicy. Praktycznie przez trzy kwarty koszykarki z Ostrowa goniły rywalki. Dopiero w 31 minucie doprowadziły do remisu 50:50, a w 38 minucie prowadziły 60:54. Niestety, później straciły osiem punktów z rzędu i przegrały 60:62. Próbowały jeszcze zapewnić sobie wygraną rzutem za trzy punkty, ale nie trafiły.