Memoriał Teodora Anioły [FOTO]

MWE
Zwycięstwem LKS Gołuchów zakończył się XXIV Memoriał Teodora Anioły. To pierwszy od siedmiu lat triumf ekipy spoza Ostrowa. Piłkarskie zmagania miały miejsce na boisku w Szczurach.

W rywalizacji seniorów LKS Gołuchów pokonał w półfinale występującą w mocno rezerwowym składzie Ostrovię 2:0, a Centra Ostrów rozgromiła Orła Mroczeń 6:0. Pokonani zagrali o trzecie miejsce, które przypadło biało – czerwonym po wygranej 4:2 z Orłem. W wielkim finale natomiast faworyzowany III-ligowiec z Ostrowa, mimo prowadzenia 1:0, uległ beniaminkowi czwartej ligi 1:2. Królem strzelców turnieju seniorskiego został Szymon Kucharski.

W turnieju drużyn akademii piłkarskich rocznika 2009 zagrało sześć zespołów z powiatu ostrowskiego, ale zgodnie z regulaminem nie sporządzono klasyfikacji końcowej, gdyż liczył się sam udział w imprezie. Każda z drużyn otrzymała taki sam puchar, a wszyscy młodzi gracze pamiątkowe medale.

W turnieju oldboys wystartowały cztery zespoły, a triumfowała ekipa T@AK Team. Taką samą obsadę miał turnieju dla drużyn amatorskich, do którego zaproszono zespoły grające w klasie B oraz zespoły niezrzeszone. Zwyciężyli gospodarze, czyli gracze Huraganu Szczury