MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Sprawdź wyniki wyborów do rady powiatu ostrowskiego. Kogo wybrano w Twoim powiecie w 2024 roku?

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wyniki wyborów 2024 do rady powiatu ostrowskiego
Wyniki wyborów 2024 do rady powiatu ostrowskiego Piotr Krzyżanowski/Polska Press Grupa
Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała oficjalne wyniki wyborów samorządowych do rady powiatu ostrowskiego. Kto otrzymał mandat do rady powiatu z okręgów 1, 2, 3, 4, 5, 6? Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy w twoim regionie. Poznaj wyniki głosowania w wyborach samorządowych.

Wyniki wyborów 2024 do rady powiatu ostrowskiego w okręgach nr 1, 2, 3, 4, 5, 6

Oficjalne wyniki wyborów 2024 do rady powiatu ostrowskiego w okręgach nr 1, 2, 3, 4, 5, 6 zostały opublikowane przez PKW. Tak głosowali mieszkańcy Twojego regionu. Poniżej publikujemy szczegółowe dane.

Wyniki wyborów do rady powiatu ostrowskiego z okręgu nr 1

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • HURNA Dorota: pozycja 1 : 3,31% (1 786 głosów)
    • GRZESIAK Marian Ignacy: pozycja 2 : 3,31% (1 786 głosów)
    • HERCZAK-WOJTASZEK Małgorzata: pozycja 3 : 3,31% (1 786 głosów)
    • SÓWKA Jerzy Stanisław: pozycja 4 : 3,31% (1 786 głosów)
    • BARTZ Piotr Włodzimierz: pozycja 5 : 3,31% (1 786 głosów)
    • WITCZAK Małgorzata Edyta: pozycja 6 : 3,31% (1 786 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • RAJSKI Paweł Józef: pozycja 1 : 9,47% (5 111 głosów)
    • SMEKTAŁA Kasper Szymon: pozycja 2 : 9,47% (5 111 głosów)
    • EWIAK Marek Michał: pozycja 3 : 9,47% (5 111 głosów)
    • PRZYBYŁEK Jolanta Teresa: pozycja 4 : 9,47% (5 111 głosów)
    • PŁÓKARZ Małgorzata Antonina: pozycja 5 : 9,47% (5 111 głosów)
    • WOJTASZ Magdalena Irena: pozycja 6 : 9,47% (5 111 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK Z SERCEM DO MIESZKAŃCÓW:

    • KOSTKA Mikołaj: pozycja 1 : 2,72% (1 470 głosów)
    • MATYŚKIEWICZ Szymon Marian: pozycja 2 : 2,72% (1 470 głosów)
    • GRZEŚKOWIAK Dorota Anna: pozycja 3 : 2,72% (1 470 głosów)
    • TOMCZAK Anna Lucyna: pozycja 4 : 2,72% (1 470 głosów)
    • JĘDRZEJAK Małgorzata: pozycja 5 : 2,72% (1 470 głosów)
    • GRABOWSKI Włodzimierz Leszek: pozycja 6 : 2,72% (1 470 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA:

    • SZEMPIŃSKA Katarzyna: pozycja 1 : 0,82% (444 głosów)
    • PIWEK Krzysztof Jan: pozycja 2 : 0,82% (444 głosów)
    • KAŹMIERCZAK Emilia Bronisława: pozycja 3 : 0,82% (444 głosów)
    • MŁYNARCZYK Łukasz: pozycja 4 : 0,82% (444 głosów)
    • DUTKIEWICZ Julia Anna: pozycja 5 : 0,82% (444 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIELKOPOLSKA 2050:

    • KOŁACIŃSKI Artur: pozycja 1 : 0,48% (257 głosów)
    • MARSZAŁŁ Anna Maria: pozycja 2 : 0,48% (257 głosów)
    • KUBERA Jakub: pozycja 3 : 0,48% (257 głosów)
    • KĘDZIAK Maciej Bartłomiej: pozycja 4 : 0,48% (257 głosów)
    • DOPIERAŁA Karolina Ewa: pozycja 5 : 0,48% (257 głosów)
    • BIAŁEK Karolina Anna: pozycja 6 : 0,48% (257 głosów)

Wyniki wyborów do rady powiatu ostrowskiego z okręgu nr 2

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • MARCINIAK Mateusz: pozycja 1 : 3,71% (2 029 głosów)
    • TOMCZAK Szymon Piotr: pozycja 2 : 3,71% (2 029 głosów)
    • BIZAN Wioletta Maria: pozycja 3 : 3,71% (2 029 głosów)
    • WOŹNIAK Wojciech: pozycja 4 : 3,71% (2 029 głosów)
    • CEGIELSKA Ewelina Agnieszka: pozycja 5 : 3,71% (2 029 głosów)
    • RACZAK-JAMROZIAK Marta Joanna: pozycja 6 : 3,71% (2 029 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • TORZYŃSKI Radosław: pozycja 1 : 8,44% (4 612 głosów)
    • LERACZYK Andrzej Stanisław: pozycja 2 : 8,44% (4 612 głosów)
    • URBANIAK Małgorzata Karolina: pozycja 3 : 8,44% (4 612 głosów)
    • GRZESZCZYK Maria Elżbieta: pozycja 4 : 8,44% (4 612 głosów)
    • KNOPIŃSKI Andrzej Wojciech: pozycja 5 : 8,44% (4 612 głosów)
    • MIELCZAREK Ewa: pozycja 6 : 8,44% (4 612 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK Z SERCEM DO MIESZKAŃCÓW:

    • LEKI Mariusz Józef: pozycja 1 : 2,73% (1 493 głosów)
    • KASZUBA Jakub: pozycja 2 : 2,73% (1 493 głosów)
    • HIRSA Izabela Anna: pozycja 3 : 2,73% (1 493 głosów)
    • SIKORA-MOŚ Krystyna Maria: pozycja 4 : 2,73% (1 493 głosów)
    • ZWIERZYK Małgorzata Julianna: pozycja 5 : 2,73% (1 493 głosów)
    • GLUZMAN Łukasz Michał: pozycja 6 : 2,73% (1 493 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA:

    • KRAKOWSKI Stanisław: pozycja 1 : 0,9% (491 głosów)
    • BIELA Przemysław Maciej: pozycja 2 : 0,9% (491 głosów)
    • WALCZAK Wioletta Barbara: pozycja 3 : 0,9% (491 głosów)
    • LIS Ewa: pozycja 4 : 0,9% (491 głosów)
    • KWIATKOWSKI Jan: pozycja 5 : 0,9% (491 głosów)
    • SOBCZAK Iwona Ewa: pozycja 6 : 0,9% (491 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIELKOPOLSKA 2050:

    • POTASZNIK Dariusz Michał: pozycja 1 : 0,88% (483 głosów)
    • JANKIEWICZ Alicja: pozycja 2 : 0,88% (483 głosów)
    • KOŃCZAK Michał Kazimierz: pozycja 3 : 0,88% (483 głosów)
    • DWORNIKOWSKA Ewa Monika: pozycja 4 : 0,88% (483 głosów)
    • KARPIŃSKA Katarzyna Malwina: pozycja 5 : 0,88% (483 głosów)
    • PACYNA Marcin: pozycja 6 : 0,88% (483 głosów)

Wyniki wyborów do rady powiatu ostrowskiego z okręgu nr 3

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • MIKOŁAJCZYK Łukasz: pozycja 1 : 4,19% (1 931 głosów)
    • ŻUREK Andrzej Wojciech: pozycja 2 : 4,19% (1 931 głosów)
    • NOWACKA Emilia Anna: pozycja 3 : 4,19% (1 931 głosów)
    • GAWEŁEK Tomasz: pozycja 4 : 4,19% (1 931 głosów)
    • ŚNIERZYŃSKA Aleksandra Maria: pozycja 5 : 4,19% (1 931 głosów)
    • STELMACH Justyna Magdalena: pozycja 6 : 4,19% (1 931 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • MICHALAK Leszek Hieronim: pozycja 1 : 7,83% (3 607 głosów)
    • GOSTOMCZYK Tomasz Waldemar: pozycja 2 : 7,83% (3 607 głosów)
    • TARCHALSKI Janusz Lech: pozycja 3 : 7,83% (3 607 głosów)
    • KRYSZTOFIAK Katarzyna: pozycja 4 : 7,83% (3 607 głosów)
    • JAKUBEK Sylwia Ewa: pozycja 5 : 7,83% (3 607 głosów)
    • WALASZ Ewa: pozycja 6 : 7,83% (3 607 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK Z SERCEM DO MIESZKAŃCÓW:

    • KLIMEK Przemysław Stanisław: pozycja 1 : 2,54% (1 171 głosów)
    • GÓRSKI Sebastian Michał: pozycja 2 : 2,54% (1 171 głosów)
    • SPODZIEJA Renata: pozycja 3 : 2,54% (1 171 głosów)
    • KARASIŃSKI Bartosz Mikołaj: pozycja 4 : 2,54% (1 171 głosów)
    • JAKUBEK-SZCZEPANIAK Daria Dorota: pozycja 5 : 2,54% (1 171 głosów)
    • LEWANDOWSKA-MAKSYMENKO Aneta Katarzyna: pozycja 6 : 2,54% (1 171 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA:

    • WARACZYŃSKI Paweł Tomasz: pozycja 1 : 0,77% (354 głosów)
    • PUK Marzena Bożena: pozycja 2 : 0,77% (354 głosów)
    • IGNOR Zbigniew Antoni: pozycja 3 : 0,77% (354 głosów)
    • DERA Magdalena: pozycja 4 : 0,77% (354 głosów)
    • RUDNICKI Eryk Krzysztof: pozycja 5 : 0,77% (354 głosów)
    • KAŹMIERCZAK Maria Anna: pozycja 6 : 0,77% (354 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIELKOPOLSKA 2050:

    • GÓRSKI Waldemar Sławomir: pozycja 1 : 1,34% (616 głosów)
    • SOBAŃSKA Daria Magdalena: pozycja 2 : 1,34% (616 głosów)
    • JASZCZYK Lech Piotr: pozycja 3 : 1,34% (616 głosów)
    • STODOLNY Marcin Karol: pozycja 4 : 1,34% (616 głosów)
    • CIELUCH Joanna Agnieszka: pozycja 5 : 1,34% (616 głosów)
    • WITEK Magdalena: pozycja 6 : 1,34% (616 głosów)

Wyniki wyborów do rady powiatu ostrowskiego z okręgu nr 4

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • NOWACKI Mirosław Jan: pozycja 1 : 5,72% (1 645 głosów)
    • GIERZ Mateusz Jan: pozycja 2 : 5,72% (1 645 głosów)
    • GRETKA Marzena Magdalena: pozycja 3 : 5,72% (1 645 głosów)
    • WOJTCZAK Zofia: pozycja 4 : 5,72% (1 645 głosów)
    • SPASOWSKI Bernard: pozycja 5 : 5,72% (1 645 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • CIUPKA Michał: pozycja 1 : 9,8% (2 818 głosów)
    • MITUŁA Daniel Maciej: pozycja 2 : 9,8% (2 818 głosów)
    • WITCZAK Agnieszka: pozycja 3 : 9,8% (2 818 głosów)
    • LIEBERT Aleksander Wiktor: pozycja 4 : 9,8% (2 818 głosów)
    • FRĄTCZAK-ULICHNOWSKA Katarzyna Anna: pozycja 5 : 9,8% (2 818 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK Z SERCEM DO MIESZKAŃCÓW:

    • STENCEL Piotr Ryszard: pozycja 1 : 1,61% (464 głosów)
    • OTWIASKA Brygida Lidia: pozycja 2 : 1,61% (464 głosów)
    • LISIAK-KYCIA Lucyna Maria: pozycja 3 : 1,61% (464 głosów)
    • JOHN Małgorzata Teresa: pozycja 4 : 1,61% (464 głosów)
    • BUKOWSKI Karol Antoni: pozycja 5 : 1,61% (464 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA:

    • BŁASZCZYK Paweł Zygmunt: pozycja 1 : 1,76% (505 głosów)
    • OLEJNIK Henryk Marian: pozycja 2 : 1,76% (505 głosów)
    • LISIAK Anna Maria: pozycja 3 : 1,76% (505 głosów)
    • TOMALA-BRONISZ Monika: pozycja 4 : 1,76% (505 głosów)
    • WASIELEWSKI Remigiusz Andrzej: pozycja 5 : 1,76% (505 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIELKOPOLSKA 2050:

    • STRZYŻ Krzysztof: pozycja 1 : 1,11% (318 głosów)
    • PRZEGIENDA Małgorzata: pozycja 2 : 1,11% (318 głosów)
    • SZAŁEK Henryk Marian: pozycja 3 : 1,11% (318 głosów)
    • MAJNERT Jacek: pozycja 4 : 1,11% (318 głosów)
    • KRZESIŃSKA Katarzyna Izabela: pozycja 5 : 1,11% (318 głosów)

Wyniki wyborów do rady powiatu ostrowskiego z okręgu nr 5

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • PACHOLCZYK Roman Wacław: pozycja 1 : 5,08% (4 176 głosów)
    • SPIŻAK Katarzyna Maria: pozycja 2 : 5,08% (4 176 głosów)
    • ZYBAŁA Roman Józef: pozycja 3 : 5,08% (4 176 głosów)
    • KUŹDUB Zdzisław: pozycja 4 : 5,08% (4 176 głosów)
    • WALKOWIAK Adam: pozycja 5 : 5,08% (4 176 głosów)
    • SÓJKA Mirosława Maria: pozycja 6 : 5,08% (4 176 głosów)
    • JĘDROSZKA Urszula Maria: pozycja 7 : 5,08% (4 176 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • TOMASZEWSKA Maria: pozycja 1 : 5,38% (4 421 głosów)
    • GRĄDZIELEWSKI Damian Rajmund: pozycja 2 : 5,38% (4 421 głosów)
    • WIELEBSKI Rafał: pozycja 3 : 5,38% (4 421 głosów)
    • STRZELCZAK Robert: pozycja 4 : 5,38% (4 421 głosów)
    • PAWŁOWSKA Katarzyna Anna: pozycja 5 : 5,38% (4 421 głosów)
    • SOBCZYK Anna: pozycja 6 : 5,38% (4 421 głosów)
    • KOŁECZKO Mateusz Remigiusz: pozycja 7 : 5,38% (4 421 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK Z SERCEM DO MIESZKAŃCÓW:

    • HOFMAN Barbara Zofia: pozycja 1 : 0,99% (816 głosów)
    • STRĄK Katarzyna Patrycja: pozycja 2 : 0,99% (816 głosów)
    • WEWIÓR Tadeusz Marian: pozycja 3 : 0,99% (816 głosów)
    • PŁOMIŃSKI Patryk: pozycja 4 : 0,99% (816 głosów)
    • KRYSIAK Agata: pozycja 5 : 0,99% (816 głosów)
    • STRYJAK Rafał: pozycja 6 : 0,99% (816 głosów)
    • GIWERSKI Bartosz Mateusz: pozycja 7 : 0,99% (816 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA:

    • KUROSZCZYK Piotr Czesław: pozycja 1 : 2,2% (1 807 głosów)
    • WALKOWSKI Piotr: pozycja 2 : 2,2% (1 807 głosów)
    • BIERNAT Jakub: pozycja 3 : 2,2% (1 807 głosów)
    • PATEREK-NYCZ Sylwia Agnieszka: pozycja 4 : 2,2% (1 807 głosów)
    • LIPOWICZ Barbara Maria: pozycja 5 : 2,2% (1 807 głosów)
    • CHYBA Monika: pozycja 6 : 2,2% (1 807 głosów)
    • SZYMKOWIAK-JANKOWSKA Agata Magdalena: pozycja 7 : 2,2% (1 807 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIELKOPOLSKA 2050:

    • HNATYK Jerzy Adam: pozycja 1 : 0,64% (528 głosów)
    • SIUDZIŃSKI Marcin Wojciech: pozycja 2 : 0,64% (528 głosów)
    • SMÓŁKA Jan: pozycja 3 : 0,64% (528 głosów)
    • SZKUDLAREK Michał: pozycja 4 : 0,64% (528 głosów)
    • JANKOWSKA Izabela: pozycja 5 : 0,64% (528 głosów)
    • ETENKOWSKA Joanna Julita: pozycja 6 : 0,64% (528 głosów)
    • PAWLICKA Katarzyna: pozycja 7 : 0,64% (528 głosów)

Wyniki wyborów do rady powiatu ostrowskiego z okręgu nr 6

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • SZWEDZIAK Danuta Ewa: pozycja 1 : 3,33% (5 011 głosów)
    • MARCINIAK Łukasz: pozycja 2 : 3,33% (5 011 głosów)
    • FRANC Aneta Katarzyna: pozycja 3 : 3,33% (5 011 głosów)
    • NOWAK Ryszard Kazimierz: pozycja 4 : 3,33% (5 011 głosów)
    • ŁUCZAK Gustaw Celestyn: pozycja 5 : 3,33% (5 011 głosów)
    • CZECH Izabela: pozycja 6 : 3,33% (5 011 głosów)
    • PIWOŃ Paweł: pozycja 7 : 3,33% (5 011 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • ZIĄBKA Tomasz Mieczysław: pozycja 1 : 3,74% (5 626 głosów)
    • WALKOW Rafał Jerzy: pozycja 2 : 3,74% (5 626 głosów)
    • KRYSZCZAK Piotr: pozycja 3 : 3,74% (5 626 głosów)
    • BEREK Dariusz Sebastian: pozycja 4 : 3,74% (5 626 głosów)
    • SIUDZIŃSKA Janina: pozycja 5 : 3,74% (5 626 głosów)
    • PIEC Dorota Anna: pozycja 6 : 3,74% (5 626 głosów)
    • JAMROZIK Agnieszka: pozycja 7 : 3,74% (5 626 głosów)
    • KALIŃSKA Arleta Maria: pozycja 8 : 3,74% (5 626 głosów)
    • JACKOWSKI Krzysztof: pozycja 9 : 3,74% (5 626 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK Z SERCEM DO MIESZKAŃCÓW:

    • JANICKI Marian Józef: pozycja 1 : 2,3% (3 457 głosów)
    • WAJS Józef Włodzimierz: pozycja 2 : 2,3% (3 457 głosów)
    • WOŹNICA Anna Katarzyna: pozycja 3 : 2,3% (3 457 głosów)
    • JABŁOŃSKA Bożena Marta: pozycja 4 : 2,3% (3 457 głosów)
    • PIGŁOWSKA Milena Agnieszka: pozycja 5 : 2,3% (3 457 głosów)
    • DOLATA Mariusz Wincenty: pozycja 6 : 2,3% (3 457 głosów)
    • TOMCZAK Eustachia Małgorzata: pozycja 7 : 2,3% (3 457 głosów)
    • KNAP Weronika: pozycja 8 : 2,3% (3 457 głosów)
    • JANKOWIAK Tomasz Jan: pozycja 9 : 2,3% (3 457 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA:

    • WOJTCZAK Arkadiusz Jan: pozycja 1 : 1,5% (2 261 głosów)
    • SZYMANOWSKA Barbara: pozycja 2 : 1,5% (2 261 głosów)
    • SOBCZAK Marek Kazimierz: pozycja 3 : 1,5% (2 261 głosów)
    • SIOF Marzena Agnieszka: pozycja 4 : 1,5% (2 261 głosów)
    • DACHOWSKA Sabina Maria: pozycja 5 : 1,5% (2 261 głosów)
    • KĄTNA-DOLATA Agnieszka Teresa: pozycja 6 : 1,5% (2 261 głosów)
    • WILCZURA Maciej Wit: pozycja 7 : 1,5% (2 261 głosów)
    • RZESZOWSKI Roman Piotr: pozycja 8 : 1,5% (2 261 głosów)
    • SOŁTYSIAK Włodzimierz Jan: pozycja 9 : 1,5% (2 261 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIELKOPOLSKA 2050:

    • PIASECKI Krystian Marian: pozycja 1 : 0,98% (1 468 głosów)
    • BODUCH Ryszard: pozycja 2 : 0,98% (1 468 głosów)
    • ZADKA Arleta Małgorzata: pozycja 3 : 0,98% (1 468 głosów)
    • DUCZMAL Paweł: pozycja 4 : 0,98% (1 468 głosów)
    • MACIUSZCZAK Agnieszka Monika: pozycja 5 : 0,98% (1 468 głosów)
    • IDZIOR Anna Maria: pozycja 6 : 0,98% (1 468 głosów)
    • BARANIAK Andrzej: pozycja 7 : 0,98% (1 468 głosów)
    • SZKLAREK Justyna Daria: pozycja 8 : 0,98% (1 468 głosów)
    • MATYŚKIEWICZ Marek Bernard: pozycja 9 : 0,98% (1 468 głosów)

Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.

Może Cię zainteresować

Jakie zadania pełni rada powiatu?

Rada powiatu w Polsce pełni bardzo istotną rolę w samorządzie terytorialnym. Jej zadania obejmują szeroki zakres działań. Zalicza się do nich m.in.:

  • uchwalanie budżetu powiatu
  • decydowanie o organizacji oświaty, służby zdrowia, pomocy społecznej
  • planowanie i koordynowanie inwestycji publicznych na terenie powiatu
  • nadzór nad jednostkami organizacyjnymi powiatu
  • przyjmowanie planu zagospodarowania przestrzennego dla obszarów, które nie są objęte planami gminnymi
  • współpraca z gminami na terenie powiatu w zakresie rozwoju regionalnego

Może Cię zainteresować

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Paliwo na stacjach będzie tańsze

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na ostrow.naszemiasto.pl Nasze Miasto