Nocny turniej piłkarski na Orliku [FOTO]

MWE
I Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Animatorów Orlika odbył się w sobotę w Tarchałach Wielkich. Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 20.00, a skończyły o godzinie 1.30 następnego dnia.

O najwyższy stopień podium walczyło 6 drużyn. Podzielono je na dwie grupy, w których grano systemem każdy z każdym. Potem rozgrywano mecze półfinałowe, po których zwycięzcy walczyli w finale o I miejsce, a pokonani rywalizowali o III miejsce w turnieju. Pozostałe dwie ekipy zmierzyły się ze sobą w meczu o V miejsce. Zwycięzcą turnieju została Tarchalanka Tarchały Wielkie, która w finale pokonała drużynę FC Zamkowa Odolanów 3:1. Na najniższym stopniu podium stanęła Bonikowia Boników, wygrywając z Czarnymi Wierzbno 3:2.

Wszystkie uczestniczące w turnieju drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy a trzy najlepsze drużyny - pamiątkowe puchary ufundowane i wręczone przez głównych organizatorów imprezy, animatorów Orlika w Tarchałach Wielkich –Krzysztofa Wewiora i Łukasza Sobierajczyka, w towarzystwie wiceprzewodniczącego Miejsko Gminnego Zrzeszenia LZS w Odolanowie Grzegorza Szuberta. Organizatorzy uhonorowali również pamiątkowymi statuetkami najlepszego bramkarza turnieju Michała Grobarka z Tarchalanki oraz króla strzelców Kamila Króla z drużyny FC Zamkowa Odolanów.